Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Facka pro Hanychovou. Jitka Čvančarová reaguje na Agátin nechutný útok. Místo msty veřejné zahanbení

Jitka Čvančarová setřela Agátu Hanychovou: Děti se za ni budou stydět, naznačila
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
vyjádření

Influencerka Agáta Hanychová a její partner Jaromír Soukup mají společnou zálibu v urážení osobností našeho showbyznysu. Těhotná moderátorka se nedávno ve svém pořadu Holčičky pořádně pustila do oblíbené české herečky Jitky Čvančarové. Zřejmě jí vadilo, že je i přes svou silnější postavu považována za jednu z nejpřitažlivějších celebrit. Útoky bývalé modelky nezůstaly dlouho bez odezvy. Filmová hvězda se k jejím urážkám vyjádřila na svém Instagramu. 

Agátin přešlap

Partnerka Jaromíra Soukupa influencerka Agáta Hanychová má už pár týdnů na TV Barrandov pořad Holčičky, kam si zve své kamarádky z řad známých osobností. V pořadu zvládá nejen vařit, ale samozřejmě i vykládat drby ze světa českého showbyznysu. To, jestli jsou její historky, domněnky a komentáře založeny na pravdě, či nikoli, ji nijak zvlášť netíží.

Naposledy se pustila nejen do vdovce po zpěvačce Haně Zagorové, operního pěvce Štefana Margity, o čemž jsme psali v našem nedávném článku, ale nezdráhala se vypálit pár pěkně ostrých urážek i na adresu jedné z nejoblíbenějších českých hereček Jitky Čvančarové.

"Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale," spustila Agáta nemilosrdně. "A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky," přisadila si s narážkou na filmový festival, na němž na sebe Jitka pravidelně strhává veškerou pozornost. "Mně ona připadá úplně příšerná," má jasno Hanychová.

Setřela ji

Ačkoli se prostořeká influencerka v SMS zprávě pro eXtra.cz dušovala, že se narážky na Jitku i Štefana dostaly do pořadu pouze nějakou zvláštní náhodou a za to, že nebyly vystřiženy, nese veškerou vinu dramaturg Holčiček, ani jeden z dotyčných umělců se od ní omluvy nedočkal. Čvančarová se nakonec pod náporem zpráv od novinářů rozhodla vyjádřit prostřednictvím svého Instagramu.

Jitka Čvančarová neváhala, svou odpovědí dostála své pověsti pravé dámy a ukázala, že nepatří mezi oblíbené osobnosti jen tak pro nic za nic. "Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce," dala Čvančarová Agátě velmi inteligentním způsobem za vyučenou. "Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď," setřela Agátu svou kultivovanou reakcí a pohledem na věc.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy