Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Facebooková (de)generace - 10 typů exemplárně vymatlaných facebookových dětí

Zdroj: profimedia.cz, koláž Jan Mikš
+ Dalších 6 fotografií
Facebook je nejmasověji rozšířená sociální síť dneška a kromě svých přátel, dementních přátel a skutečně dementních přátel na ní můžeme najít prakticky kohokoliv, včetně Jirky Babici nebo Adolfa Hitlera. S přibývající funkcionalitou si na ní každý uživatel našel svoji roli, ze které nevypadne ani na okamžik. Pojďme si představit ty nejotravnější typy facebookových uživatelů, kteří jsou vylízaní jak krabička paštiky v průměrné somálské vesnici.

Pipky bez soudnosti - mívají většinou kolem čtrnácti let a na zeď si s transparentní pravidelností hází cool selfinky s vyšpuleným asexuálním rypáčkem a výstřihem po kotníky, což elegantně doplní slovenským citátem o lidských hodnotách.

Infantilní pablb - dnem i nocí sdílí srdceryvné, duši drásající a těžce přemoudřelé citace neexistujících velikánů, na které loví lajky od patnáctiletých puberťaček v permanentní depresi, které si do zápěstí vyřezávají smutné smajlíky a po sociálních sítích řvou, jak je ten svět strašlivě nespravedlivý, protože mamča jim ráno na svačinu udělala Granko kakao, i když jí jasně a zcela zřetelně říkaly, že chtějí Nestlé kakao, takže se jim všechny děti v prvouce smály!

Virtuální štětka - s velkou oblibou posílá fotky své vyšpulené kachny ve vaně, do které byste bez problémů zaparkovali i ropný tanker, do chatu borcům, které potkala na dvě minuty před třemi lety na afterparty po pornocastingu, a pak se strašně diví, že se objevila na Pražských roztahovačkách, a do krve se rve za svá práva, protože tohle přece nemá obdoby jako už!!

Patologický hashtagofil - venku vyfotí chodník, promptně to hodí na eFBíčko a doplní to řadou nesouvisejících hashtagů #ZaseSamaNaProchazce, #DalaBychSiRizek, #ProcNaMeNikdoNecumi, #KdoMilujeZertemByvaMilovanyKdoMilujeVerneByvaOklamany, #HappyBirthdayJustinBieber, #ZaVsechnoMuzeKalousek.

Pozornosti chtivá kravka - na zeď postne svoji novou rádoby rajcovní fotku, při jejímž retušování si rozvařila procák, k ní přidá popisek, že je hnusná a ví o tom, načež čeká na masivní příliv desetiletých onanistů, kteří jí zvratkem stylisticky srovnatelným s jeskynními malbami dají jasně najevo, že ona je přece miCYnkA nEjVJEtší LoWiSKy MuCk! :-.

Škodolibý označovač - označí vás na fotkách, které rozhodně neměly nikdy spatřit světlo světa, a k nim přidá nějaký překrásný popisek typu "Hele vole, tady jsem tě včera blejsknul, jak za diskou klátíš nezletilou asijskou školačku v pozvraceném kostýmu My Little Pony", což je kolikrát větší katastrofa než morová epidemie, výbuch sopky Tambora a Thor 2 dohromady.

Vymatlaný chlubil - v restauracích si fotí jídlo nebo pití, protože se mylně domnívá, že všech jeho dva tisíce přátel zajímá, že mu dneska dala mamča stovku kapesného, takže si mohl v bufáči na nádru dovolit dětskou porci, přičemž si tím akorát kompenzuje dětskou porci ve slipech.

Všehoklikač - debil, který neumí číst, takže bezhlavě odsouhlasí všechny podmínky pochybných aplikací, které pak za něj samy sdílejí pofidérní odkazy v čínštině, mandarínštině nebo klingonštině.

Máma - na váš status o "prosmaženým víkendu" zareaguje slovy, že by vás neubylo, kdybyste občas něco uklohnili i doma.

Retard - ten nic nedělá, ten je retard od přírody.

Související články

Další články