Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Facebookem koluje tajemný a nebezpečný duchařský rituál. Nehrajte si s démony, varuje před ním kněz

Nevinná hra s démony neexistuje, varuje katolický kněz všechny ty, kdo by si chtěli rituál vyzkoušet. S prastarým mexickým duchem jménem Charlie si prý není radno zahrávat.

Na sociálních sítích v poslední době koluje video rituálu, skrze který lidé vyvolávají démona Charlieho. Jde jen o zábavu, nesmyslnou dětskou hru. Jenže teď se o tenhle nesmysl začala zajímat i církev, respektive známý katolický kněz Stephen McCarthy. Ten se rozhodl proti šíření rituálu zakročit a napsal otevřený dopis všem, kteří by si s démonem chtěli zahrávat.

„Chci všechny upozornit, že neexistuje žádná nevinná hra s démony. Prosím, nezapojujte se do ní a řekněte i ostatním, ať toho zanechají. Otevřenost k démonické aktivitě otevře i okno možností, které se nedá lehko zavřít. Tahle hra, která se šíří napříč sociálními sítěmi, je nebezpečná. Nabádá mladé lidi, aby vyvolávali démona,“ napsal americký kněz.

Hra spočívá v tom, že překřížíte dvě tužky položené na papíře, na němž jsou napsané odpovědi ANO a NE. Lidé pak ducha vyvolají a ptají se ho na jednoduché otázky a on prý odpovídá.

Související články

Další články