Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Facebook změní systém upozornění! Jak se to nás všech dotkne? Určitě se vám to nebude líbit!

Facebook připravuje další novinku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Facebook funkci upozornění kompletně promění, takže bude obsahovat daleko více informací a rovněž komerčních sdělení. Bohužel to ale s sebou přinese i ještě větší míru špehování ze strany nejoblíbenější sociální sítě.

Upozornění bude sbírat data z celého webu a pokusí se vám nabídnout veškeré nutné informace na jednom místě.

Bude obsahovat vše, na co jste zvyklí: narozeniny, události, rovněž vám ale ukáže i blízké restaurace, které budou v konkrétní dobu otevřeny. Podle jakého klíče bude restaurace zobrazovat, zatím není jisté, ale zadarmo se v něm vaše oblíbená pizzerie asi neobjeví.

Z úpravy funkce tak vyplývá, že Facebook ještě rozšíří dosah vašeho šmírování.

Nedávno přitom čelilo vedení sociální sítě obrovské kritice, když se zjistilo, že facebooková aplikace sleduje vaši polohu ještě dlouho poté, co ji vypnete.

Jak daleko vlastně hodlá sociální síť zajít?

Mark Zuckerberg si přeje, abyste nemuseli navštěvovat žádnou jinou webovou stránku, a tak okopíroval Twitter a ve funkci upozornění nabídne i přehled aktuálně nejvíce probíraných témat ve světě a rovněž ve vašem okolí.

Připravovaná změna by se měla nejdříve vyzkoušet v USA, a pokud si opět nebude nikdo stěžovat, dorazí i k nám do České republiky.

Související články

Další články