Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Facebook zaplavily žirafy. Už máte tohle zvíře v profilovce?

Nechápete, proč si tolik vašich přátel na Facebooku nastavilo jako profilovou fotku obrázek žirafy? Jedná se o hádanku, jejíž smysl a důvod, proč vás s ní vaši přátelé otravují, prostě nepochopíte.

Text hádanky zní většinou takhle: Dohoda je, že vám dám hádanku. Pokud uhodnete, můžete si nechat svůj profilový obrázek. Pokud se vám to nepodaří, budete muset změnit svůj profilový obrázek na žirafu po dobu příštích 3 dnů. ODPOVĚĎ MI POŠLETE DO ZPRÁVY. Tady je hádanka: 03:00 zazvoní zvonek a vy se probudíte. Nečekaní hosté, a jsou to vaši rodiče, přišli na snídani. Máte jahodový džem, med, víno, chléb a sýr. Co je první věc, kterou otevřete? Nezapomeňte, pošlete odpověď jenom mně. Pokud odpovíte správně, napíšu pod status vaše jméno. Pokud špatně, musíte si změnit svůj profilový obrázek.

Poměrně snadná hádanka dokázala spoustě lidí zamotat hlavu, a tak se na Facebooku množí profilovky žiraf jak houby po dešti. Za celou věcí stojí Andrew Strugnell, který k tomu dokonce natočil video. Podle serveru lupa.cz video, které se na YouTube objevilo 26. října, mělo získat až 55 000 zhlédnutí během prvních dvou dnů a teď už jich je přes 200 tisíc.

Související články

Další články