Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Facebook umí i krásné věci: Muž našel opravdovou lásku díky neobvyklé chybě!

Zamilovaný pár se našel díky chybě Facebooku.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Schular Benson se před šesti lety pokusil přihlásit na Facebook pomocí telefonu, když najednou zjistil, že má bez zadání jakýchkoliv údajů přístup k úplně cizímu účtu. Než se mu podařilo odhlásit, tak na profil Celeste Zendler napsal několik zmatených zpráv. A tak odstartovala pohádka moderního věku.

Celeste ani Schular neměli žádné společné přátele, žádné společné zájmy na Facebooku, bydleli takřka 2 000 kilometrů od sebe a nikdy o sobě neslyšeli. Přesto po téhle záměně přišla mladému Američanovi od budoucí lásky žádost o přátelství.

On ji přijal, a i když Celeste přiznala, že chtěla Schulara po pár dnech smazat, nakonec si začali psát.

„Přišli jsme na to, že máme spoustu společného. Jako vážně HODNĚ. Stali jsme se blízkými přáteli přes internet a nakonec se v červnu 2013 konečně potkali. Na podzim 2013 se přestěhovala z Colorada, aby se mnou žila v Arkansasu,“ popsal neobvyklý příběh Schular.

Pár se zasnoubil o rok později a 21. června 2015 se ze Celeste Zendler stala Celeste Benson.

„Našel jsem partnerku, nejlepší kamarádku, mou velkou lásku skrze chybku v sociálních médiích. Na tomhle světě je spousta ošklivých věcí, ale je tu také krása. A tohle je moje krása,“ uzavřel na webu imgur.com svůj příběh Schular.

Související články

Další články