Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Facebook šokuje stránkou Přiznání nymfomanek! 10 nejlepších výroků a fotek holek, které to chtějí pořád!

Facebook šokuje stránkou Přiznání nymfomanek! 10 nejlepších výroků a fotek holek, které to chtějí pořád!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií

Jistě jste zaregistrovali v posledních týdnech na Facebooku stránku Pražské roztahovačky, která se těšila velké oblibě všech uživatelů. Na Facebooku však existují stejně kvalitní skupiny a stránky, které jsou neprávem opomíjeny. Příkladem může být komunita s názvem Přiznání nymfomanek, kam dívky posílají své sexuální zážitky a rajcovní fotečky.

Vybrali jsme vám deset nejlepších výroků a deset nejlepších fotek holek, které to chtějí pořád! Není zač.

1. "Vzrušuje mě, když mě kluk sváže a nutí mě se mu poddat. Taky miluju, když mě tam dole dráždí pusou a zajíždí mi tam jazykem. Potřebuji to minimálně 3krát denně, jinak to se mnou není k vydržení. Je mi 20 let, aby nevznikly urážky typu "Anička, 12 let"."

2. "Jednou jsem si dala dvě vodky a šly jsme s holkami na cikánskou zábavu. Tam jsem se tak ožrala, že jsem se zkoksovala, dala si 20 piv a poje*ala se s nějakým Cikánem z Pardubic. Nevím, co je horší, to, co jsem udělala, nebo že holka vedle v kabince za to byla placena."

3. "Šu*ám s bohatými chlapy a pak je vydírám, aby mi dali prachy. Zatím se mi to daří a první job jsem měla už v 17."

4. "Když jsem ho klukovi poprvé vykouřila, bylo mi čtrnáct. On mě pak vylízal, takhle jsme to měli asi měsíc… Nikdy jsme spolu nechodili. S dalším klukem, co mě udělal, jsem taky nechodila, ale na svůj věk jsem zažila hodně orgasmů a ráda koukám na porno. Ano, myslete si, že jsem děvka, ale mám to ráda."

5. "Spím s klukem svojí nejlepší kamarádky. Je vždycky směšné, jak o něm říká, že to po ní ani nechce, že je hodný. Bodejť by jo, když spí se mnou. Chci se jí vždycky přiznat, ale nemůžu prostě :DDD"

6. "Normálně se některým přiznáním musím smát. Holky, vy si myslíte, že když to máte rády tak či onak, že jste nymfomanky? Pf, asi těžko. Nymfomanie není jen o polohách a jak to každá máte ráda. Je to nemoc. Začalo mi to od 16. Od té doby beru prášky a chodím k psycholožce, takže pass."

7. "Do 18 jsem byla panna, pak jsem to jednou zkusila a už mě to nepustilo. Můj přítel je stejně nenasytný jako já a i po dvou letech s ním jsem schopná ho zatáhnout na záchodky nebo na louku, když dostanu chuť. Miluju sex - normální, orální i anální. Kdykoliv a kdekoliv."

8. "Ahoj, sexuálně žiju rok a půl. Miluji sex a vše kolem něj, jakékoliv polohy. Neštítím se orálního sexu, vlastně miluji dělat mu dobře. Zapomněla jsem dodat, že jsem měla jen jednoho sexuálního partnera. Ale zpět k těm polohám. Nejúžasnější je, když je to zezadu a tahá mě při tom za vlasy."

9. "Dělám fitness a mám na stehnech trošku větší svaly. Když běhám, tak se mi o sebe třou a mě to brutálně vzrušuje. Když jsme ve škole běželi šestikilometrovou trať a já jsem měla tampon, tak jsem se málem udělala."

10. "Jsem pravá nymfomanka a ta přiznání mi přijdou jak parodie na nymfomanii, nevím, proč se o sobě tolik holek snaží tvrdit, že jsou nymfomanky, protože většina lidí nemá ani tušení, jak těžké je nymfomankou být. Mně osobně to dost ničí život a jako humornou záležitost to neberu."

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy