Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Facebook se baví: Praha ze dne na den zavřela most a moderně o tom informuje lidstvo!

Facebook se baví: Praha ze dne na den zavřela most a moderně o tom informuje lidstvo!
Zdroj: archiv
GLOSA: Praha ze dne na den zničehonic uzavřela Libeňský most. S humorem sobě vlastním to pojala jako takové milé překvapení pro všechny své občany.

Vedení hlavního města Prahy dnes v jednu hodinu po půlnoci do odvolání uzavřelo pro automobily i tramvaje Libeňský most. Náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek si po několikaletém upozorňování a zjištění, že mosty v havarijním stavu skutečně padají - po té nešťastné události v pražské Troji - ze dne na den uvědomil, že mosty v havarijním stavu skutečně padají. Praha proto přistoupila k radikálnímu řešení, o čemž informovala stylem, z jehož cool provedení se celý Facebook může potrhat smíchy.

Takovou míru interaktivity totiž asi nikdo nečekal. Na tramvajových zastávkách vlají upozornění naškrábaná fixou na papíru od gothaje a s ohromující mírou faktů. Například se dozvíte, že po mostě, který je pro MHD uzavřen, neprojíždějí tramvaje (třikrát podtrženo, kdyby to snad někomu nebylo jasné). Promyšlenost celé akce je každopádně výbornou vizitkou moderní metropole 21. století. Proč tedy v Holešovicích a Libni nastala totální dopravní anarchie, zůstává záhadou.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy