Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Facebook přichází s převratnou novinkou: Milovníci černé, můžete se radovat!

Messenger
Jak je známo, Facebook a pod něj spadající aplikace nepodléhají jen trendům dnešní doby, ale i přáním svých uživatelů. Někteří z nich se už před dlouhou dobou zmínili, že jim nevyhovuje bílé podbarvení aplikace Messenger. Po dlouhé době bylo těmto lidem vyhověno a Facebook přišel s testovací verzí černého Messengeru!

Černý Messenger je momentálně testován. Pokud se ověří, z klasické podoby ho budete moci přepnout pomocí funkce, která bude přidána do už roky fungující aplikace. Nebude tedy nutné novou verzi jakkoliv instalovat a pokud vás omrzí, budete se moci jedním ťuknutím na obrazovku vrátit ke klasické podobě.

Pro škodu nás Čechů je tmavá verze testována jen v některých zemích, do jejichž výčtu opět nespadáme. Černý Messenger má ale stále své chyby, které je třeba doladit a tak můžeme doufat, že k nám už doputuje finální verze.

Na Messengeru v Česku probíhala v poslední době spousta změn, uživatelé si všimli především aktualizace, při níž byl Messenger zjednodušen. Tuto novinku však lidé příliš neocenili a během pár chvil mu byla navrácena původní podoba.

Pokud se černého Messengeru nemůžete dočkat, doufejte, že testování brzy skončí a sledujte lištu nastavení v aplikaci, kde by se při troše štěstí mělo objevit tlačítko, kterým svůj Messenger ztmavíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články