Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Facebook a estébácká minulost dál drtí Babiše: I den před volbami je pro vtipálky na internetu jasnou jedničkou!

Andrej Babiš je terčem řady vtípků, které se šíří českým internetem.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie

Předvolební horečka vrcholí a tradiční česká lidová tvořivost generuje na sociálních sítích a internetu vůbec další a další fórky a apely na voliče, aby se zasmáli, případně se nad sebou zamysleli.

Jednoznačným králem je zatím hnutí ANO Andreje Babiše, jehož voliči by k internetu vůbec neměli usedat, neb ten je zahlcen materiály, které se snaží odkázat na skutečné pohnutky, které ho mají vést do politiky, a také na kontroverzní minulost spolupracovníka STB, od které se sice Babiš snaží distancovat tvrzením, že v STB pracoval pro hodné křídlo, zatímco jiní pro zlé, a také žalobou. K soudu, o kterém tvrdí, že má očistit jeho jméno, se ale před pár dny v Bratislavě nedostavil.

Facebook mezitím chrlí další a další fórky na téma Babiš a drůbež, Babiš a Jágr, Babiš a média atd. Kvůli odporu k hnutí ANO dokonce vznikají i samostatné weby, čímž se v takové míře nemůže pochlubit žádné jiné politické uskupení.

Až polovina vtípků odkazuje na Babišův mediální vliv po odkoupení vydavatelství MAFRa a na veřejnost se také dostaly informace o tom, že nejbližší Babišovi spolupracovníci v čele s novinářem Martinem Komárkem a hercem Martinem Stropnickým nepracují pro hnutí ANO jaksi z čisté posedlosti jeho volebním programem, ale „jsou motivováni“ i jinak.

Na několika serverech se navíc objevil údajný kompletní Babišův spis, který na něj vedla Státní bezpečnost, což kontroverznímu politikovi určitě radost neudělalo.

Na pár aktuálních vtípků se podívejte v galerii, a najdete-li nějaké další vydařené politické karikatury, podělte se o ně s námi na redakčním Facebooku.

Související články

Další články