ExVyVolená Eva Feuereislová (23) se díky sociálním sítím rozprostřela jako rychle se šířící infekce. Kromě svého klasického facebookového profilu si vytvořila i fanouškovský, který tipujeme, že vznikl už v době, kdy Prima začala vysílat první řadu VyVolených.

Jenže ve Vile se Eva moc nechytla, zázrakem tam vydržela dva měsíce – nejzlejší jazykové na světě tvrdí, že to bylo hlavně díky jejímu vypočítavému kamarádíčkování s Vladkem. Když se Eva ve Vile zamilovala do Honzy, kterému vyjádřit vlastní názor dělalo problém asi jako prvňákovi pochopit význam Pythagorovy věty, musela se svou „láskou“ k Vladovi otočit a stal se z ní protivník silného soupeře číslo jedna.

Diváci to dali Evě najevo a ta měla se svými exhibicemi ve Vile utrum. Velkou šanci chytla protřelá slavomanka při velkém finále soutěže, kam si na sebe oblékla model, který postrádal špetku vkusu jak od toho, co ho navrhoval, tak i od jeho nositelky. Eva se při každé příležitosti točila kolem vítěze Vlada, jenže její reakce na jeho vítězství na Facebooku vypadají úplně jinak.

Na svém fanouškovském profilu se totiž Eva o Dobrovodském vyjadřuje velmi nelichotivě. Ano, můžeme si myslet, že za ní píše někdo jiný, ale sama Eva se jasně vyjádřila, že po předchozích administrátorech opět přebírá vládu nad tímto profilem a reaguje už pouze za sebe. Navíc informace, o kterých píše, už několikrát pustila do médií novinářům, kteří zřejmě ještě její nekalé praktiky neprokoukli. Stejné jedy plive i pod svým osobním profilem.

Feuereislová je totiž posedlá představou, že Vladko dostal už předem za účinkování ve VyVolených od televize dva miliony korun, a tuhle informaci roztrubuje, kde může. Často ale od ostatních přispěvatelů sklidí pořádnou nálož za svoje chování, než aby jí někdo slepě přitakával.