Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Extrovertní bloggerka ze Slovenska pořádně přestřelila: Na veřejnosti vytasila svůj podzimní prales v tangách

Blogerka a její hodně divoký outfit.
Zdroj:
Módní bloggerka, která si říká uměleckým jménem Alex Wortex, se netajila nikdy tím, že miluje poněkud ztřeštěné outfity a vyžívá se v nich. Nemá problém ani s nahotou. Slovenská kontroverzní influencerka však tentokrát hodně přestřelila a na týdnu módy ukázala i to, co někteří vidět opravdu nechtěli.

Na Bratislavských dnech módy mohli návštěvníci vidět mnohé. To, co však tento ročník viděli, byla rozhodně novinka. Módní bloggerka Alex Wortex, která je známá především na Slovensku, ukázala mnohem více, než by ostatní chtěli.

Nejen svými extravagantními ouftity, ale i bláznivými postoji je bloggerka známá. Nikdo však nečekal, co předvedla před pár dny. Objevila se v pestrých barvách a vykrojených kalhotkách, ze kterých jí trčelo pubické ochlupení. Chlupů na jejím kabátku si snad ani nikdo nevšiml…

Na akci se bloggerka předváděla před fotografy a svůj zjev doplnila ještě lascivními výrazy. Těžko říct, čeho tím chtěla bláznivá dívka dosáhnout. Jedno je však jisté, nyní o ní a jejím bobříkovi mluví celé Slovensko!

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak vypadaly její oufity v celé kráse, a i na to, že takové kreace nosí zcela běžně…

Související články

Další články