Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Extrémní zápach ve Výměně manželek: Rodina má 10 zvířat v jednopokojovém bytě

+ Dalších 16 fotografií
Výměna manželek pokračuje a zase to bude jízda! Ve středeční epizodě uvidíme, jestli nezkušená Aneta zvládne rodinu se třemi dětmi a tatínkem, který doma moc nepomáhá, a zda se Lucie dokáže přizpůsobit rodině s údajně problémovým synem a velkým množstvím zvířat v bytě.

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Trhových Svin, kterou tvoří Aneta (28), Lukáš (28) a Ondřej (6). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (26), Zdeňkem (28), Viktorií (4), Eliškou (6) a malým Zdeňkem (20 měsíců), kteří žijí v Kbelanech.

Rodina z Kbelan si od Výměny manželek slibuje zklidnění vzájemných vztahů. Lucie by si přála, aby ji Zdeněk více pomáhal, ten však nenávidí povely a jakmile nějaký slyší, tak se zablokuje.

Druhý pár se seznámil před třemi lety na internetu. Hlavním bodem sváru mezi nimi je syn Ondřej, kterého má Lukáš z předešlého vztahu. Ondřej je údajně problémový a má špatné vztahy s ostatními dětmi ve škole. Tato rodina obývá malý byt 1+kk a v něm má deset zvířat.

To bude obrovský šok pro Lucii, která bude muset v tomto prostředí strávit deset dní. Už při příchodu si bude stěžovat na silný zápach – žijí zde totiž tři psi, tři morčata, tři králíci a do toho ještě kočka.

Podaří se Lucii zlepšit chod této domácnosti?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy