Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Extrémní Výměna: Veronika ji předčasně ukončila, Dominik (7) se psychicky zhroutil

Extrémní Výměna: Veronika ji předčasně ukončila, Dominik (7) se psychicky zhroutil
Zdroj: tv nova
+ Dalších 7 fotografií
reality show
Středeční předčasně ukončená Výměna manželek byla opět plná extrémů. Na jedné straně byla maminka Veronika, která se od začátku Výměny stresovala kvůli chodu domácnosti a péči o děti, která byla velmi nedostačující. Druhá vyměněná manželka Monika si naopak nemohla svou novou rodinu vynachválit. Setkala se s vymoženostmi typu myčka a sušička a především byla daleko od svého tyranského partnera Tomáše.

Bouřlivák Tomáš vystresoval náhradní maminku Veroniku natolik, že Výměnu předčasně ukončila. Poslední kapkou pro ni byla návštěva babičky, u které se Tomáš naplno projevil a začal křičet na malého Dominika. Veronika byla celou dobu přesvědčená, že se jejím dětem a manželovi vede špatně, jelikož v jejich domácnosti velí Monika, která dává dětem chemické křupky a nechodí s nimi ani na vzduch.

Za týden se Veronice podařilo zlepšit zdravotní stav dvouletého Pepíka, který se kvůli atopickému ekzému škrábal do krve.

Veronika také přiznala, že se štítila u Moniky jíst i pít. Monika, která dostala darem od náhradního manžela kávovar, se nestačila u osmi očí divit. Bodrá Veronika na ní spustila bez jakýchkoliv servítek, co je to za matku!

Fakt, že se sedmiletý Dominik schovával před nevlastním tátou Tomášem pod postel a během natáčení se psychicky zhroutil a neustále plakal, je už tak dost zarážející. Stejně tak jako příděl dvou set korun na den pro celou rodinu, o kterém rozhodoval Tomáš...

Poučí se rodiče z Liberce a začnou přistupovat k dětem i k životu jiným způsobem?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy