Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Extrémní vyhublost a vousy na tváři! Rosol už s Ochotskou nemůže být. Má moderátorka anorexii?

Tohle je síla…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Míša Ochotská (31) opustila tenistu Lukáše Rosola (31). Nebo Rosol opustil Ochotskou? A co se mezi nimi stalo? Rosol mluví o podivné nemoci, která nějak Ochotskou ovlivňuje. V případě krásné moderátorky se už několik let spekuluje o anorexii. Kde je pravda?

Michaela Ochotská se rozešla s tenistou Rosolem. Ona mlčí a nechce mluvit o tom, co se v jejich vztahu mohlo stát. To Rosol je přeci jen sdílnější. A hovoří o podivné nemoci.

„Míša hodně zhubla, což všichni víme. Já nestíhám být vůbec doma, protože pořád trénuju, navíc jsem si natáhl achilovku, takže lítám po doktorech. Nejsem vůbec doma. Ona potřebuje mamčinu pomoc, když já tam bohužel nejsem. Snažím se za nimi každý den dojíždět, ale holt těch tréninků a vyšetření je tolik, že se mi to ne vždycky daří. Třeba tam přijedu jednou za dva dny,“ uvedl Rosol pro Blesk.cz.

A znovu se tak vynořily spekulace, co vlastně s Ochotskou je. V době, kdy pracovala jako moderátorka na Nově, se spekulovalo o anorexii. Tehdy na tom byla Míša všelijak.

Že je na tom špatně s metabolismem, prozrazovala nejen její vyzáblá postava, ale také změny ve tváři. Pod make-upem prosvítaly vousky a při líčení před zpravodajskou relací se to muselo výrazně překrývat. Typické znaky, jaké známe u anorektiček…

Uvidíme, zda Ochotská dá nějaké vyjádření. Pokoušeli jsme se ji kontaktovat, ale na rozhovor asi nemá sílu.

Související články

Další články