Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sbohem špíčky: Rihanna se ostříhala na kluka a pořádně zhubla. Je k nepoznání

Rihanna extrémně zhubla a nechala se ostříhat. Je k nepoznání
Zdroj: Instagram Rihanna a Rihanna Fanclub
+ Dalších 15 fotografií
Dietka

Americká zpěvačka Rihanna (31) byla v poslední době kritizována za přehnanou retuš vlastních fotek. Na veřejnost se dostaly její neupravené snímky s celulitidou, pár špíčky a velkými stehny. Teď to vypadá, že Rihanna změnila image, ostříhala se nakrátko a razantně zhubla. Líbila se vám víc s pár kily navíc anebo teď?

Královna jo-jo efektů

Pokud je někdo královnou jo-jo efektů a neustálého nabírání a shazování na váze, je to právě zpěvačka Rihanna (33). Ta nikdy obezitou netrpěla, stálou váhu si ale neudržuje ani omylem. Na začátku své kariéry byla RiRi vyhublá až na kost, postupem času si začala pěstovat zdravou oblou figuru, kterou pobláznila svět.

Stop retušování

Miliony žen po celém světě touží po Rihanniných oblých bocích a velkém zadečku. I muži z ní šílí. Je sebevědomá, umí se nosit a je jí kus. V poslední době zaplavily ale internet fotky Rihanny, na kterých je jí vidět celulitida nebo nějaký ten špíček, který na fotkách, které zveřejňuje na svém profilu, hojně retušuje. Stala se za to terčem kritiky a lidé Rihannu vyzývali, aby si nesnažila lepšit sebevědomí rapidním upravováním svých snímků. Kráska původem z Barbadosu namísto toho rapidně změnila image. Zkrátila si vlasy a zhubla.

Dieta podle Rihanny

A jak se udržuje ve formě? Možná vás to překvapí. Zpěvačka nedrží žádné přísné diety a nedá dopustit ani na svou mateřskou kuchyni z Karibiku. Snídá většinou čtyři vejce, toast a ovoce jako papáju, ananas nebo mango. K obědu mívá rybu s těstovinami či zeleninou. K večeři si ráda dopřeje třeba kari s bramborami a kuřetem. V průběhu dne mlsá brambůrky, olivy nebo sušenky. Nepohrdne ani kávou či vodkou.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy