Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Extrémní transformace: Nejtlustší muž světa shodil 290 kilo, podívejte, v co se změnil!

Paul vážil skoro půl tuny, pak podstoupil podvázání žaludku.

Paul Mason (52) býval nejtlustší muž na světě, který do sebe nacpal až 20 000 kalorií za den, tedy desetkrát víc, než je zdravá norma, a vážil šílených 440 kilogramů. Když už se kvůli tloušťce díval velmi blízko smrti do očí, rozhodl se podstoupit podvaz žaludku a přísnou dietu.

Nakonec se mu to povedlo a Paul shodil 290 kilo, jenže tím jeho trápení nekončí. Vytahaná kůže představuje další závažné problémy. Visící v záhybech a převisech způsobuje velké otlaky a bolestivé vředy a Paul bude muset na náročnou operaci odřezání kůže.

Doktoři ale ještě chtějí, aby se jeho váha ustálila, čili to hned tak nebude. A Paul trpí, jak se nemohl hýbat jako tlustý, tak se teď nemůže hýbat ani jako hubený právě kvůli kožní zátěži.

Na operaci čeká jako na smilování, ale prozatím vede díky svému stavu osvětu a doufá, že jeho příběh odradí další tlusťochy od přežírání. Podle Paula se totiž zhubnout dá, ale největší problém pak nastává s vytahanou kůží, což si málokdo z milovníků nezdravé stravy uvědomuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články