Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Extrémní štíhlost nemá v genech: Victoria Beckham jí už 25 let každý den stejné jídlo

Victoria Beckham
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
postava

Manželka fotbalisty Davida Beckhama (46) Victoria (47) je už léta štíhlá jako proutek. Za postavou, kterou jí závidí i dvacítky, ale stojí tvrdý režim a odříkání. Sám bývalý skvělý záložník na svou manželku v podcastu Table 4 práskl, že už přes 25 let, tedy od doby, kdy ji poznal, konzumuje každý den jedno a to samé jídlo. Jeden z jeho nejoblíbenějších společných večerů za dobu vztahu byl dokonce ten, kdy si od něj Victoria uzobla z talíře.

Victoria Beckham nepatří mezi lidi, kterým jídlo ovládá život. Naopak je v tomhle ohledu velmi přísná, striktní a váhu si i pár let před padesátkou udržuje stejnou jako před třiceti lety.

V minulosti při pohledu na její postavu spekuloval kdejaký výživový poradce, že možná prochází anorexií. Sama Victoria poruchu příjmu potravy nikdy nepotvrdila, ač se přiznala, že v době, kdy byla členkou Spice Girls, jedla pouze zeleninu.

A tak se zdá, že má vše pod kontrolou a nejlépe se cítí v těle, kde není pro nadbytečný tuk místo.

Co konzumuje Victoria každý den?

Štíhlou postavu nemá ani zdaleka zadarmo, což v podcastu Table 4 potvrdil i její manžel David Beckham, který prozradil, že k večeři Victoria konzumuje stejné jídlo od chvíle, kdy ji před více než 25 lety poznal.

"Jí jen grilované ryby s dušenou zeleninou. Jen velmi zřídka se od toho odchýlí," říká Beckham s úsměvem. "Pravděpodobně jediný okamžik, kdy se podělila o něco, co jsem měl na talíři, byl v době, když čekala Harper, a byla to ta nejúžasnější věc... Je to jeden z mých oblíbených večerů. Nepamatuji si, co to bylo, ale vím, že to od té doby nejedla," dodal.

I sama Victoria jako host v podcastu Table 4 potvrdila, že je v jídle extrémně vybíravá, což znamená žádný olej, máslo ani omáčka.

Pokud jde o oblíbený pokrm bývalé Spice Girl, ani tady nečekejte nic nezdravého. Je jím kousek celozrnného toastu se solí.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy