Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Extrémní moc ÚPLŇKU: 6 věcí, které nedělejte, nebo skončí KATASTROFOU!

Ilustrační foto.
Zdroj: pixabay.com
+ Další 3 fotografie
Život v troskách
Mračna se stahují, vichr lomcuje se stromy a některým lidem se dělá špatně. Nejextrémnější úplněk letošního roku nastane už v 18:45 hodin. Ohromnou sílu Měsíce tentokrát znásobí blížící se Dušičky, svátek všech zesnulých. Není radno mocného souputníka naší planety podceňovat!

Úplněk většinou ovlivňuje spíš citlivější povahy, ten dnešní však pořádně zamává i s odolnějšími lidmi. Magická moc Měsíce spojená s blížícími se Dušičkami může v našich myslích rozpoutat peklo.

Pokud se chcete vyvarovat katastrofy, za žádných okolností dnes nedělejte těchto 6 věcí!

1. Nepijte alkohol

Opíjet se v pracovní den není nejlepší způsob trávení odpoledne nikdy, ale při úplňku mohou být následky mnohem nedozírnější. V alkoholovém opojení častokrát děláme věci, kterých už následujícího rána s hlavou v záchodové míse litujeme. A za svitu Měsíce v úplňku to může být ještě extrémnější.

2. Neuzavírejte smlouvy

V žádném případě nepodepisujte nic, co vás k něčemu zavazuje. Raději to odložte na příští týden, patřičné dokumenty si ještě jednou důkladně prostudujte a uvidíte, že svůj postoj možná po skončení úplňku přehodnotíte.

3. S nikým se nehádejte

Hádka je vůbec to nejhorší, co by se vám dnes mohlo stát. Je jedno, jak začne nebo jak moc bude malicherná. Jisté je, že nedopadne dobře. A mluvíme tady i o fyzických následcích. Nechat si rozmlátit při úplňkovém večeru obývák asi nechce nikdo.

4. Necestujte

Úplněk do značné míry zamává s naším spánkem. Je to tak, nebudeme se probouzet příliš čilí. Proto odborníci radí, abyste odložili úkoly, které vyžadují zvýšenou pozornost a opatrnost. I obyčejná cesta autem do supermarketu se může zvrhnout v něco, co rozhodně nechcete prožít.

5. Nedělejte zásadní rozhodnutí v rodině

Změna pracoviště, tužby po potomkovi či stěhování si nechte na příští týden. Jestliže s důležitými rozhodnutími přijdete během dneška, nepřinese to nic dobrého. Naopak může Měsíc způsobit, že se vám velká přání nevyplní.

6. Nevěra

Zejména Býci, v jejichž znamení tento úplněk je, by měli dnes zůstat raději doma. Pokud totiž vyrazí na večírek nebo i obyčejnou sešlost s přáteli, dost pravděpodobně to zamává s jejich partnerským životem. Jste-li zadaní, zůstaňte raději v pelíšku. V opačném případě se vám to může krutě nevyplatit!

Související články

Další články