Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Extrémně vychrtlá Míša Ochotská vedle syna na písku! Trpí snad anorexií?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 33 fotografií
Michaelo, měla bys začít pořádně jíst! To napadne nejspíš každého, kdo se podívá na fotografii bývalé moderátorky, jak si užívá "pískové" odpoledne se svým roztomilým synem Andrem.

Úbytek váhy kdysi krásné moderátorky od rozpadu manželství s Lukášem Rosolem je výrazný a nelze ho přehlédnout. Dokonce to působí, že Míša se přestala úplně stravovat a mohlo by se brzy stát, že trošku silnější vítr ji hravě povalí na zem.

I přes značně nízkou váhu se Míša věnuje svému synovi naplno. Snad i proto zveřejnila snímek, jak si s Andrem staví bábovičky, a ukazuje, že je vzorná maminka.

Už v minulosti se spekulovalo, jestli Míša netrpí třeba anorexií. Ovšem v tomto případě se dá přiklánět spíše k tomu, že rozpad rodiny si vybral hodně krutou daň.

Je evidentní, že Míša není v nejlepší kondici, přitom v minulosti ji postava „kost a kůže“ nezdobila. Coby moderátorka nováckého zpravodajství měla naopak o pár kilo více a vypadala báječně. Porovnejte Míšiny tělesné výkyvy v galerii, sami jistě uznáte, že tohle už je hodně za nutriční čarou.

Související články

Další články