Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Extrémně tragický začátek srpna: Na dovolené se utopil již PÁTÝ ČECH (†41)!

Od začátku srpna se utopilo mnoho Čechů.
+ Dalších 19 fotografií
Ve městě Furth im Wald v Německu se utopil v Dračím jezeře jedenačtyřicetiletý muž z Domažlic. Podle deníku Bild se vzdálil 30 metrů od břehu a náhle zmizel. Jedná se již o pátou smrt Čecha v zahraničí od začátku srpna.

Jedenačtyřicetiletý muž z Domažlic se utopil v Dračím jezeře v Německu. Záchranáři ho vylovili poté, co zhruba 30 metrů od břehu zmizel pod vodní hladinou, píše deník Bild. Podle svědků se muže ihned snažili nalézt jeho přátelé. Přivolaní potápěči tělo našli zhruba po 50 minutách.

V nedávné době se v Bulharsku utopili nezávisle na sobě další dva Češi. Pětačtyřicetiletý muž z Ostravy zemřel kousek od města Lozenec. Druhý muž (†63), původem ze Zlína, se z vody nevynořil v blízkém Kitenu. Místa jsou jen pár kilometrů od sebe. Mladší z nich se šel údajně koupat do rozbouřeného moře.

Nelze opomenout i případ též nedávno zesnulé dívky, která v Rakousku byla v rámci cestovatelského závodu LowCost Race. U Krimmelského vodopádu nechtěně uklouzla po kameni a spadla do hlubin. Společnost o neštěstí informovala na „svém Facebooku“.https://www­.facebook.com/low­costracecom/?ref=br_­rs.

Pro změnu v egyptském letovisku Marsá Alam zemřel v moři dvaačtyřicetiletý český turista, který se šel v odpoledních hodinách koupat do moře, ale zpátky na pevninu už nevyšel, jelikož ho napadl žralok, který mu roztrhal celé tělo. Tragédii přihlížela jeho bezbranná žena.

Jedná se už o pátou smrt Čecha v zahraničí. V České republice se utopil návštěvník soutěže ve skocích do vody s názvem High Jump pořádané v Hřiměždicích, který v noci skočil do lomu. V neposlední řadě Českem rezonuje smrt dvou sedmiletých, vietnamských chlapců, kteří přišli o život na jezeře Lhota. Spekuluje se o neochotě personálu areálu při pátrání, ale i nepozorností matek.

Mohlo by vás zajímat

Další články