Když se vysloví jméno Jaromír Jágr, všichni zpozorní. Hokejový bůh sem tam na Facebooku oznámí své novinky prostřednictvím videa, v minulosti nabádal ke cvičení, komunikaci s fanoušky si užívá. Dlouho se na jeho profilu nic nedělo, dokud před několika hodinami nezveřejnil nové video. V něm se svěřuje se svými hokejovými plány a olympiádou. Na Jardovi je ale vidět výraz, který k němu nepatří. Ustaraný hokejista se zřejmě smiřuje s tím, že v NHL už pro něj není místo.

Po zhlédnutí videa muselo mnoho lidí napadnout, že své už dokázal a proč by měl dokazovat více. Legendou už je. Možná by nebylo od věci ukončit kariéru a" založit rodinu":https://www.extra.cz/…nedelal-jagr. Veronika Kopřivová by byla tou nejšťastnější ženou na světě, navíc kdyby otěhotněla, splnil by se jí sen. S Jardou by vychovávali malého Jágříčka… Jenže!

Ve videu se Jarda rozpovídal také o tom, že by se rád vrátil do Evropy. Co je důvodem? Jágr chce dál hrát naplno. Kdyby hrál ve čtvrté lajně, zamířil by do Evropy. Tím by se otevřely velké šance na jeho účast na olympijských hrách.

Na jeho plány a velmi smutný výraz se podívejte na video. Mnozí jistě uznají, že hokejovou legendu něco sakra trápí.