Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extrémně náročný úkol pro Utajeného šéfa: Vyvoněnou kancelář vyměnil šéf Toi Toi za fekálie!

Hodně drsný díl Utajeného šéfa.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Obchodní a marketingový ředitel Petr Benáčan zažil v nejnovější epizodě reality show Utajený šéf tvrdý střet s realitou. Z vyvoněné kanceláře zamířil rovnou mezi fekálie. Šéf nechvalně proslulé sítě mobilních záchodků Toi Toi byl postaven před vskutku nelehký úkol.

Firma, do které se diváci v nejnovějším díle Utajeného šéfa podívali, se stará o čistotu mobilních toalet. Není snad nikdo, kdo by záchodky Toi Toi neznal. Jsou snad na každé události, kde kamenné toalety scházejí. Všichni si kladli otázku, zda to šéf zvládne fyzicky a jestli ustojí nepříjemný zápach všude kolem.

Jednou z tvrdých zkoušek bylo pro Petra umývání záchodků a sprch po festivalu. Pod dohledem laskavé, ale velmi přísné Venduly absolutně nestíhal a pořádně se zapotil. Měl velký problém se zápachem, který naprosto nezvládal.

Navíc se ani nedokázal vyrovnat tempu svých podřízených. Nakonec si vysloužil i tvrdou kritiku od Venduly: „Já mám dojem, že je to trošku nemakačenko a víc flákač, ale kdybychom mu pomohli, tak by to bylo snad dobrý.“

Tak snad svému nepříjemnému zážitku Benáčan přizpůsobí i svůj styl řízení firmy!

Související články

Další články