Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Extrémně levná droga pro chudé: Zvýší vaši sexuální touhu, ale čtěte, proč je nejnebezpečnější!

Kokain chudých vás může dohnat i k vraždám.

Říká se jí kokain chudých a vymysleli ji proto, že na ten pravý kokain už nikdo nemá peníze. Nebo tedy aspoň ne v Řecku. Tisíce let stará helénská civilizace se potácí na okraji ekonomického bankrotu a lidí na periferii společnosti přibývá neúnosnou řadou.

Spousta žen, stižených neutěšenými sociálními podmínkami, si začala vydělávat prostitucí a hlavně pro ně je tu nová droga, která stimuluje jejich sexuální apetit. Umíchá ji kdejaký neumětel doma na koleni. Stačí mu k tomu bělidlo, kyselina z autobaterie, trocha metamfetaminu a obyčejného šampónu. Za dávku dostanete asi 50 korun, takže není divu, že jde na dračku.

Přestože je stvořená z toho největšího svinstva, jaké si můžete představit, jde v Řecku na dračku a i vláda s tím začíná mít problém. Uživatele tzv. šíši, jak se droze říká, ale vyhání na okraje měst a tím pádem klesají ještě více na dno společnosti, kde se jich „ujímají“ dealeři a míchači drog.

Odborníci ale před jejím užíváním důrazně varují. Šíša totiž těžce poškozuje vaše vnitřnosti a hlavně vyvolává nezvladatelnou agresivitu. Její užívání tak kolikrát končí vraždou, aniž by pachatel měl vlastně nějaký motiv. Léčba závislosti je samozřejmě nákladná, ale kolikrát ani nepomůže. Droga je totiž tak levná, že si ji může dovolit opravdu každý.

Související články

Další články