Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

eXtra vizážistický kurz pro baculky: 7 kroků k tomu, aby váš obličej vypadal útlejší

Zdroj: profimedia.cz

Vlastně se ani nemusí jednat o baculky. I některé štíhlé ženy prostě mají oplácanější obličej. Dobrá zpráva je, že budou vždy vypadat mladší než ty s propadlými tvářemi. A ta špatná? No, vypadáte tlustě, no:).

Náš plán? Zamaskovat, vystínovat a odvést pozornost!

1. Podklad

Abyste mohla dostat váš obličej do přijatelného tvaru, musíte si vytvořit podklad. Investujte do kvalitního make-upu. Kvalitní nemusí nutně znamenat ten nejdražší. Vyzkoušejte, který vám sedne. Neměl by se na vaší pleti srážet, měl by se dobře nanášet, barevně pleť sjednotit a hlavně vydržet celý den.

2. Bronzer

Nejdůležitější věcička, kterou si musíte pořídit. Spolu se štětcem. Abyste dosáhla efektu vystouplých lícních kostí, úzkého nosu a abyste smazala druhou (či třetí) bradu, potřebujete tmavší pudr. Ten naneste pod lícní kosti. Ano, do těch prohlubní, které vznikají, když špulíte pusu. Dál jej použijte na strany nosu, tím ho opticky zúžíte. Platí, že co chcete dostat do pozadí, ztmavte. Takže bronzer naneste i na podbradek a rozprašte do ztracena.

3. Rozjasňovač

Stejně jako některé partie obličeje potlačíte, jiné musíte projasnit. Mrkněte na fotku pod článkem, hned budete vědět, co kam nanést. Rozjasňovač naneste těsně pod obočí, pod dolní ret, pod oči a do vnitřních koutků.

4. Oční stíny

Potřebujete odvést pozornost od plných tvářiček. To se vám podaří pomocí výraznějšího líčení v oblasti očí. Nebojte se použít linku a tmavší stíny.

5. Obočí

Tenké obočí váš obličej opravdu nezjemní. Ba naopak. Nechte si narůst přírodně vypadající porost, který jen lehce upravte. Silnější obočí je in, mrkněte třeba na Caru Delevigne nebo Salmu Hayek.

6. Rtěnku raději světlou

Rudá barva vaše rty opticky zmenší a zvětší tak tváře. Volte proto světlejší barvičky, nejlépe tělové, a přidejte trochu bezbarvého nebo světle růžového lesku.

7. Pozor na tvářenku

S tvářenkou opatrně. Vždy si vzpomeňte na Marfušku. Vypadají podle vás červené tváře štíhle? Ne. Pokud se bez tvářenky neobejdete, používejte opravdu jen jemné barvy a šetřete s ní.

Související články

Další články