Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

eXtra týden v bulvárním rybníčku: PsychoUFO Regina zase ve Vile, opustil nás legendární zpěvák

eXtra týden v bulvárním rybníčku: PsychoUFO Regina zase ve Vile, opustil nás legendární zpěvák
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další fotografie

Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo ze svého bulvárního rybníčku 5 nejzajímavějších informací, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Zemřel Pavel Bobek

V tomto týdnu nás opustil Pavel Bobek (†76). Zpěvák se dlouhodobě potýkal s problémy s alkoholem, léčil se s nemocným srdcem a trápily ho bércové vředy.

Regina znovu ve Vile

Malířka a podivínka, která hlásá lidstvu svou osvětu, se opět vrátila do Vily. Její příchod psychicky rozhodil Vladka a už to vypadalo, že ho to porazí nebo že v soutěži skončí.

Hlas na Nově, X Factor na Primě

Pěveckých soutěží se v našich komerčních televizích jen tak nezbavíme Nechápeme, kolik ještě talentů může Česko (a Slovensko) vyprodukovat, ale televize si jsou zřejmě jisté, že se bude zase na co dívat. TV Nova už rozjíždí castingy do Hlasu ČeskoSlovenska a Prima nesmí zůstat pozadu, tudíž v jejím plánu spolu se slovenskou JOJkou bude X Factor.

Csáková strašně zhubla

Dlouholeté bojovnici s kily se podařilo výrazně shodit a svou novou sexy figuru si zpěvačka náležitě užívá. Změnila také vlasy a tahle proměna jí fakt sekne.

Proměny Džambulky zpátky na Ivetu

Iveta Bartošová (47) už zase vypadá jako Iveta Bartošová. Ta tam je odulá tvář, šišlání a vratká chůze. Ivetě prý k jejímu návratu pomohla bylinka od jejího léčitele Jana Saavedry, ale všem je zřejmé, že si pěnice spíše odepřela cucíky a nějaké ty léky.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy