Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

eXtra týden v bulvárním rybníčku: Koktavý vítěz Talentu, Vladko v redakci eXtra.cz a další

Co se dělo tento týden v českém šoubyznysu?

Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo z bulvárního rybníčku 5 nejzajímavějších informací, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Některá média uvedla, že se modelka Agáta Prachařová (28) bude soudit s otcem svého syna Kryšpína Miroslavem Dopitou o peníze, jenže pravda je jiná. Agáta už Mirka čtyři měsíce neviděla a k soudu chce kvůli opatrovnictví o syna.

Kde je Sámer Issa (28), tam se vždycky něco semele. Na křtu jeho diáře došlo k bitce, během které byl vážně pobodán jeden muž. Protože se party odehrávala ve spodní části klubu, Sámer si ji náležitě užil, no konečně, podívejte se sami.

Přestože to už v jednu chvíli vypadalo, že milenka knížete Karla Schwarzenberga (76) Jana Vopěnková neboli ramlice má u své postarší známosti utrum, pár se objevil v pražské indické restauraci a rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že by mezi nimi vládlo napětí.

V redakci eXtra.cz byl na videochatu vítěz soutěže Vladko Dobrovodský (35), který si můžete pouštět pořád dokola ZDE!. Stojí to za to.

Soutěž Česko Slovensko má talent zná konečně svého vítěze a tím se stal koktavý zpěvák Miroslav Sýkora, který byl ideálním kandidátem na vítězství. Umí fantasticky zpívat, přitom má obrovský handicap, navíc za ním stojí zajímavý životní příběh. No mohli by si tvůrci talentových soutěží přát něco lepšího?

Související články

Další články