Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

eXtra týden v bulvárním rybníčku: Farna už má kluka na sex, Auš nadává Svobodové do šla*ek

Ewa je zamilovaná, Auš od Svobodové zuří.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com
+ Další 3 fotografie

Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo z bulvárního rybníčku ty nejzajímavější informace, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Zpěvačka Markéta Irglová, co dostala Oscara za originální píseň k filmu Once, už sice dávno nechodí s tím (Glen Hansard), se kterým si zlatou sošku přebírala, ale s hudebním producentem Miem. Teď se jim narodila holčička. No a ti, co pořád neví, o koho jde, tak je to ta Češka, co si na předávání prestižních amerických cen Tony nazula pětiprsté žabí boty.

Začala taneční show StarDance, takže Česká televize má zase našlápnuto obsazovat první žebříčky sobotní sledovanosti v hlavním vysílacím čase.

Ewa Farna (20) má kluka!!! Ještě dlouho tato zpráva měla zůstat tajemstvím, jenže to by polští špióni nesměli místo sypání pesticidů do žampiónů nasadit na krk fotoaparát a vydat se varšavským parčíkem, kde se zrovna Farna muchlala s kytaristou Martinem Chobotem.

Vendula Svobodová není žádná romantická princezna, takže když server Super.cz přišel s fotografií, kterak si Vendula s vykasanou sukní poskakuje na stole jednoho pražského baru, kde si dávají dostaveníčko zlatokopky a rádobypodnikatelé, pustil se do ní na Facebooku její exmanžel Patrik Auš, který nešel pro ostrá slova daleko. Kdybychom je měli všechny vyjmenovat, vypípali bychom k tomu asi deset řádků, takže zapojte fantazii, není to těžké.

Herečce Miluši Bittnerové, kterou znáte ze seriálu Ordinace v růžové zahradě málem explodovala prsa, když kdesi sehnala korzet o pět čísel menší, než je její přírodní chlouba.

Karel Gott křtil desku a jedním z kmotrů byl i Andrej Babiš, který Karlíčkovi zasponzoroval milionové turné (co za to mohlo být kuřat), a Slavík mu tím takhle vzdal veřejné díky. Jestli Karel plánuje s Babišem i nějaký duet, zatím není jasné.

Mahulena Bočanová (46) už nezapírá vztah s brazilským tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24). Páreček naplňuje pravidlo, že se dva lidé ve vztahu začnou časem na sebe podobat. Juan Antonio, pardon, Jones Santos totiž vypadá jako Mahulenin bratr.

Související články

Další články