Martin Šolc přijal hozenou rukavici, jak se odvetě v tomto sportu říká, a již podruhé se utká tváří v tvář s Michalem Tišíkem. Martin tohoto soupeře z Brna již jednou porazil, nicméně poraženému se výsledek nelíbil a požádal o druhou šanci se v kleci utkat.

V Praze se měl také ukázat champion Jiří „Denisa“ Procházka, bohužel však kvůli zánětu v uchu musel únorový termín zápasu zrušit. Procházka, zápasník, který na území České republiky ještě nepoznal porážku, vstoupí do osmihranné klece již 27. března v Příbrami, kde se koná další ročník tradičního turnaje Back in the Fight. Jeho soupeřem bude tentokrát litevský zápasník Rokas Stambrauskas.

Nicméně velký galavečer v Příbrami přinese také tvrdý souboj křehkých žen. I když zde se něžná stvoření nebojí zatnout pěsti a soupeřku uhodit, lépe řečeno pořádně zpráskat. Diváci se tak budou moci těšit na představení ženské zápasnice MMA Lucie Pudilové, která zde před rokem vypráskala svou soupeřku KO v prvním kole.

Informace o příbramském galavečeru s největším rozpočtem v historii slibují atraktivní podívanou. Vstupenky jsou již v prodeji na portálu www.ticketstream.cz.