Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

eXtra TV: Kdo se stal MMA championem a jak vypadala nejbrutálnější řežba? Foto poraženého jen pro silné žaludky!

MMA zápasy v pražském klubu byly opět pastvou pro oči milovníků tvrdého sportu. Jak vypadal nejtěžší zápas a kdo se stal championem do váhy 66 kg?

Galavečer MMA v pražském klubu SaSaZu předčil očekávání všech milovníků tohoto tvrdého sportu v kleci. Celkem diváci viděli 11 zápasů, kde bojovníci ukázali nelítostný boj zvěře na lovu.

Finálový zápas Martina Šolce a Michala Tišíka, tedy jejich druhý zápas, kdy Martin přijal hozenou rukavici o odvetu, vybojoval Martin „Šolcík“ Šolc. Nicméně neméně atraktivní byl zápas o championát Matěje Kuznika a Jaroslava Pokorného. Právě Pokorného jsme těsně před zápasem vyzpovídali i s trenérem a musíme říci, že jeho odhodlání vyhrát bylo cítit na sto mil daleko. Je těžké si představit, že mladý fighter musel do vážení zhubnout neuvěřitelných 17 kg za dobu jednoho měsíce. Respekt. Jaroslav Pokorný si tvrdě vybušil pás championa a Michala Matěje Kuznika doslova dobil!

Na galavečeru se také objevil Viktor Pešta, jediný UFC zápasník z českých řad ve světě. Viktor byl spolukomentátorem celého večera a zároveň morální podporou přátelského gymu. Nicméně velkými MMA hvězdami to u Viktora nekončilo, neb na krvavé boje se přijel podívat i Jiří Deniska Procházka. Ten však netradičně usedl ke stolu v roli diváka, neboť jeho zranění mu nedovolilo nastoupit v kleci.

Jiří „Deniska“ Procházka se však ukáže v plné síle již za měsíc, kdy se 27. března utká v Příbrami s litevským borcem. Na GCF Challenge Back in the fight byste neměli chybět, neboť zde nebude klec jen v pánské režii, ale do boje vstoupí i něžné ženské pohlaví.

Související články

Další články