Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

eXtra TV: Jak vypadá tvrdý MMA trénink českého championa? Jiří Procházka nám prozradil tajemství svého úspěchu!

+ Další fotografie
Gladiator Championship Fighting, galavečer v klubu SaSaZu pro milovníky MMA zápasů, se nezadržitelně blíží! Jak však vypadá příprava na zápasy tvrdých chlapů?

Jak tvrdý a bolestivý zápas MMA v kleci je, už jste viděli. Jak ale vypadá trénink tohoto bojového sportu? Co vše stojí za úspěchy championa ve váze 93 kg Jiřího „Denisky“ Procházky? S eXtra kamerou jsme se vydali podívat na dřinu a pot zápasníků zvučných jmen, jako je právě Jiří Procházka či Martin Šolc. Tréninky v nově otevřeném GCF Regard gymu v pražských Holešovicích vede samotný Michal Hamršmíd, který je naším nejúspěšnějším fighterem, jenž se probojoval i do americké „ligy“.

Právě Michal je nyní díky zkušenostem ze zámoří zároveň i pořadatelem GCF, tedy Gladiator Championship Fighting, velký galavečer v klubu SaSaZu se uskuteční již příští středu 25. února a je už nyní vyprodaný, ale milovníci MMA, na které se nedostalo, se mohou těšit na záznam eXtra TV.

Dámy, přijde vám, že chlapi mlátící se na zemi jsou sexy? Či pánové, chcete být jak vnitřně, tak fyzicky zoceleni? Gym v Holešovicích je otevřen pro všechny věkové kategorie a pro lidi všech úrovní, tzn. i pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionální bojovníky. Takže žádné výmluvy, ale pořádně makat.

Související články

Další články