Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

eXtra TV: Co si myslí o Romanu Vojtkovi Česko? Tohle rozhodně herec slyšet nechce!

Zdroj: eXtra.cz
Roman Vojtek odešel od své těhotné manželky a tím se asi nejspíše z herce kladných rolí sám pasoval na nejlepšího adepta zločince roku. Ale jak to vidíte vy?

Odejít, nebo neodejít? Toť otázka, kterou si herec Roman Vojtek kladl poslední roky ve společném manželství. Na tuto otázku jsme se také ptali vás, hlasu lidu. Co si myslíte o jeho zbabělém či naopak odvážném rozhodnutí?

Roman Vojtek si přes svoji životní cestu sám pokácel velký strom a ještě jej zaházel tunou kamení. Sám, dobrovolně, za účelem hledání vlastního štěstí! Kdo jde dnes za vnitřní touhou a nenechá se semlít šedinou nudného a hlavně nenaplněného života? Kdo dnes umí říci pravdu v jakékoliv situaci? Vojtek to dokázal, takže za co ho vlastně všichni soudí?

Ano, jak sám řekl, nečeká pochvalu za to, že opustil ženu v osmém měsíci těhotenství, a asi za to nedostane medaili za chrabrost. Podívaly se však všechny hlavně ty ukřivděné paničky ze svých naoko dokonalých manželství na jeho odchod opravdu objektivním pohledem? Není halt lepší přetrpět tu nepopsatelnou bolest přítomného ublížení, přestože v sobě nosím plod, ale žít s pravdou, než si bláhově myslet, jak nám teplo rodinného krbu skvěle funguje, zatímco manžílek mizí čím dál častěji na pracovní cesty?

A ano, podruhé, pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí! Děti chtějí mít spokojené rodiče, a ne každodenní divadelní představení u večeře, jak se tatínek s maminkou milují a přitom každou noc spí k sobě zády a těžko naleznou společnou byť jednu jedinou větu.

A názory z ulice toto vše potvrzují. Ano, Vojtek je odsuzován, ale také chápán. Najdou se pokrytci, kteří na něj rádi ukážou prstíčkem a zasmějí se. A těm se smějeme zase my! Paní v anketě nám vlastně celou kauzu krásně shrnula: "A proč to vlastně tak všichni řeší? Nejsou důležitější věci?"

Související články

Další články