Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

EXTRA PLNÍ SNY: Vlaďka měla odstáté ušní boltce, podívejte se, jak ji zákrok vrátil zpět do života!

EXTRA PLNÍ SNY: Vlaďka měla odstáté ušní boltce, podívejte se, jak ji zákrok vrátil zpět do života!
Zdroj: youtube.com
V podzimních měsících jsme ve spolupráci s Lékařským domem na Praze 7 rozjeli projekt s názvem eXtra plní sny. Vybrali jsme tehdy 3 přihlášené a splnili jsme jim jejich přání. Jednou z vybraných byla také paní Vlaďka, která je nádherná žena, jak je z videa i fotografií patrné. Trápily ji ale odstáté ušní boltce.

Vlaďka nám tehdy napsala: "Odstávají mi ouška, která vypadají jak sloní uši. Ano, na slůněti jsou moc krásná, ale mne to bohužel od mládí pronásleduje jako stín,“ svěřila se Vlaďka, která se kvůli uším stala už ve škole terčem posměchu. „Přestala jsem tedy nosit copy nebo drdol, aby ten smích na mou adresu byl pryč.“

Portál eXtra.cz ve spolupráci s Lékařským domem na Praze 7 podal paní Vlaďce pomocnou ruku a rozhodl se jí s jejím trápením pomoci.

Zákrok proběhl před šesti týdny a byl velmi úspěšný. Ukazovali jsme vám tehdy unikátní reportáž o tom, jak se přišívají odstáté boltce Video komentuje MUDr. Martin Skála z Lékařského domu v Praze 7, který operaci provedl.

A právě pan doktor Skála kontroloval stav své pacientky nyní. U této příležitosti jsme se zeptali také paní Vlaďky, jak se cítí a co by vzkázala všem, kteří o zákroku uvažují.

MuDr. Martin Skála z Lékařského domu na Praze 7 odvedl skvělou práci a vrátil krásné čtenářce eXtra.cz sebevědomí.

Související články

Další články