Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXTRA PLNÍ SNY: Slečna Anita má díky plastickým chirurgům nový nos! Podívejte se na VIDEO z operace

Anita se celý život trápila kvůli velkému nosu. Ten zdědila po tátovi. Nepřipadala si vůbec hezká a chtěla podstoupit plastickou operaci. My na eXtra.cz jsme jí to zařídili ve spolupráci s Lékařským domem na Praze 7. Máme pro vás exkluzivní záběry přímo z operace.

I Anita chce vypadat dobře a být sebevědomou ženou. To jí kazil její nos, který má po tatínkovi. Svěřila se nám, že o plastice vždy snila. Přihlásila se do naší soutěže a nechala to na osudu. Štěstí při ní stálo, a tak si mohla dopřát vysněnou operaci.

A to rovnou od velmi zkušených specialistů z Lékařského domu na Praze 7.

Anita je poslední ženou, které jsme prozatím splnili sen. Nechtěla mít nos jako tatínek. Chtěla se cítit dobře. Od operace očekávala, že se zbaví svého čarodějnického no­su.

„Doufám, že tento mindrák díky operaci pomine. Moje okolí mě podporuje, především mamka, protože ví, z jakých důvodů chci nový nos,“ řekla těsně před zákrokem.

Slečnu Anitu si vzal do parády pan doktor Josef Kulhánek z Lékařského domu na Praze 7. Musela podstoupit kompletní rhinoplastiku za celkové anestezie.

Dnes už je Anita po operaci a cítí se dobře. Svého nosu se nemůže nabažit a je nesmírně šťastná. Vděčná je především šikovnému doktorovi z Lékařského domu na Praze 7 a našemu webu.

Související články

Další články