"Od proměny si slibuji vyšší sebevědomí. Namalovat mé od pohledu unavené oči je pro mě momentálně zbytečné a i nepříjemné. Proto se těším, až se zase budu moct zkrášlit,“ tvrdila nám nadšená Vladimíra, kterou trápila spadlá oční víčka, když jsme jí oznámili, že se stala jednou z těch šťastných a vybrali jsme ji, abychom jí splnili sen.

Na seznamu služeb Lékařského domu na Praze 7, který jsme si pro spolupráci vybrali, najdete liposukce, facelift, modelace prsou, operace očních víček a další zákroky, které provádí špičky ve svém oboru. Do boje s ochablou a povislou kůží na víčkách se pustil MUDr. Hubert Topinka a my jsme vám už ukazovali reportáž, kde jste mohli paní Vladimíru vidět před samotným zákrokem a také těsně po něm.

Jak ale vypadá měsíc po operaci? Na to se můžete podívat ve videu, z kterého je jasné, že jak nám, tak MUDr. Topinkovi z Lékařského domu na Praze 7 se povedlo rozjasnit paní Vlaďce pohled a zvednout jí nejen sebevědomí, ale i náladu. Jako bonus se pacientka zbavila všech zdravotních problémů, které se spadlými víčky souvisely.