Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

eXtra orální seriál, díl III.: Pánové, na slovíčko!

S nadšením. Přesně tak.
Zdroj: profimedia.cz

Tentokrát necháme blowjob blowjobem. Informace, bez kterých se jako kvalitní milenka prostě neobejdete, jsme si dovolili shrnout v prvním a druhém díle našeho edukativního seriálu.

Je na čase povědět si krutou pravdu o uspokojování ženy. Ústy. Jak jinak, když se jedná o orální seriál.

Takže si navždy zapamatujte, že:

Když nevíte, co dělat, nedělejte to vůbec. Ženy nesnášejí bezvýznamné ledabylé dráždění klitorisu. Špatný orální sex je pro ženu horší než žádný orální sex.

82 % žen preferuje orální sex před jakoukoliv jinou praktikou, poněvadž při něm dosáhnou orgasmu snadněji než při klasickém sexu. Je ale dobré zjistit, zda ta vaše nepatří mezi zbylých osmnáct.

Pokud opravdu dobře ovládáte orální sex, můžete se považovat za dobrého milence. Orální sex je v rámci uspokojování ženy prostě základ. Tečka.

Jak na to?

Nespěchejte

Smiřte se s tím, že většina žen má ráda dlouhé mazlení, hlazení, líbání. Pokuste se neurvat z řetězu a dát si načas s každým vaším dotykem. Neplatí, pokud máte vedle sebe nadrženou nymfomanku, kterou romantika rozčiluje. Pak jděte rovnou na věc. A možná přeskočte i ten orální sex.

Rozpalte ji

Horký dech proudící na její intimní místo. Bez polibku, bez jakéhokoliv dotyku. Někdy stačí vážně málo. Zkuste a dejte vědět.

Na klitoris přísně

Vyhýbejte se kontaktu s poštěváčkem, jak dlouho to jen půjde. Vaše milovaná bude nedočkavostí bez sebe. Čím více ji rozpálíte, tím dřív dosáhne orgasmu (a tím dřív se ona může vrhnout na vás, hihi).

Vylízejte celou abecedu

Zní to divně, ale pokud si nevíte rady, co přesně dělat s jazykem, začněte jím jakoby opisovat jednotlivá písmena abecedy. Partnerka si písmenek jistě nevšimne a vy jí předvedete všechny tahy, které se vlastně dají dělat. A ne, že se u káčka začnete smát.

Blowjob

Stejně jako ona vám při blowjobu saje penis, vy můžete totéž dopřát jejímu klitorisu. Nebo jinak - musíte. A vůbec - buďte kreativní!

Naslouchejte

Nebuďte tolik zabraní do toho, co děláte. Jediným ukazatelem toho, jestli to děláte dobře, jsou její reakce. Vnímejte, jak rychle dýchá, jak je horká, co říká, vnímejte tep i jemné vibrace v intimních místech. To všechno vám napoví, co dál. Veďte, ale taky se nechte vést.

Zapojte ruce

Ano, jsou mezi vámi tací, kteří zapomínají, že mají prsty a že ty prsty se perfektně hodí k další stimulaci. Ať už vagíny, nebo jiných částí těla - stehen, bříška, prsou, rtů... To pivo vám nikdo nevezme, klidně ho na chvíli položte.

Oční kontakt

Ženy jsou daleko víc kontaktnější a vyžadují osobnější přístup než muži. Tedy většina z nich. Dívejte se jí do očí, když jí to děláte. Ať ví, že myslíte na ni a ne na Scarlett Johansson. Ano, ženy musí mít pocit, že v tu chvíli jste přítomni na sto procent.

Až do konce

Pokud cítíte, že se vaše milovaná blíží k vrcholu, za žádnou cenu nepřestávejte dělat to, co jste dělal doposud. Nic neměňte. Že vás bolí za krkem nebo byste si už vážně trochu cucnul toho piva, nikoho nezajímá.

Související články

Další články