Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

eXtra komiks: Seznamte se s Panem Pivíčkem, kresleným bloggerem, který změní váš pohled na život!

Zdroj: @eXtra.cz

Taky jste určitě někdy zažili stav, kdy byste rádi reflektovali současné dění kolem sebe, ale nějak máte pocit, že vám dochází řeč? Nebo máte strach. Nebo nedokážete vyslovit nejvyšší pravdu, která prostoupila vaší mysl, ale ne a ne se drát ven z úst.

Přitom někdy stačí jen pár slov, aby bylo hned jasno? Přesně proto je tu ten, který vám ukáže světlo na konci tunelu. Ten, který má absolutní monopol na určování pravidel vesmírných zákonitostí. Pan Pivíčko není jen tak obyčejný komiksový hrdina. Pan Pivíčko je Prorok, Tribun lidu a Bič boží

A protože eXtra.cz je hned po Písmu svatém druhý nejdůležitější pramen lidského vědění, najdete myšlenky Pana Pivíčka právě u nás každé pondělí, nerozhodne-li samozřejmě Pan Pivíčko jinak, třeba tak, že místo pondělí budou dvě neděle nebo tři úterý.

Nejen, že vždycky bude vědět, čím vám zvednou náladu hned po ránu. Přinese vám odpovědi na otázky, v jejichž zodpovězení jste si ani netroufali doufat. Pondělní rána bývají po Islámském státu, Poště pro tebe a exhibicích Leo Beránka tou nejhorší věcí na světě. Teď se vše změní. Ne proto, že to píšeme v tomto článku, nebo proto, že by to tak mělo být.

Ale proto, že to tak chce on - Pan Pivíčko.

Amen.

Související články

Další články