Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Extra Host Zdeněk Podhůrský: Na Nově jsem moderoval s životem v troskách a pod prášky

+ Dalších 5 fotografií
Zdeněk Podhůrský na to sice moc nevypadá, ale loni oslavil už šedesátku. Nejvíc slávy se mu dostalo díky moderování pořadu Pálí vám to? na Nově. Za jakých dramatických situací se na obrazovku dostal? Podívejte se na video s rozhovorem pro pořad Extra Host.

Zdeněk Podhůrský o těžkém rozvodu

Tenhle fotograf, moderátor, herec, hudebník, loutkář, dabingový režisér a umělec toho v životě zažil hodně, většina diváků si ho pamatuje ale ze soutěžního pořadu TV Nova Pálí vám to? (2003).

To byla taková zvláštní doba. Rozváděl jsem se, osobní život se mi rozpadl úplně na trosky, byl jsem hodně mimo. Bral jsem nějaké uklidňující prášky. Zrovna jsem byl s dětmi poprvé sám na dovolené, byl jsem tam v depkách, nostalgiích a najednou telefonát a že teda mi nabízejí nějaký casting na moderování na Nově,“ vzpomíná Zdeněk Podhůrský, který má momentálně až do 4. října na pražské Novoměstské radnici výstavu s názvem Nejen Broučci.

Úspěch na castingu

Po předchozích zkušenostech nabídce moc nevěřil, zaslaný scénář zahodil, jen se podíval na video s originálním pořadem.

„Přišel jsem tam, vyndal z báglu zmačkané sáčko a říkám, že jsem neměl čas se učit text. Prostě jsem tam něco dělal, vůbec nevím, co, jak jsem v sobě měl nějaké ty Lexauriny. Strašně se smáli, říkali, že jsem byl výborný a že se ozvou. To už jsem znal, tak jsem si říkal, že to nedopadne. Hned druhý den mi ale volali, že Libuše Šmuclerová a Pavel Zuna zrušili další castingy, protože mě viděli a řekli, že chtějí jen mě a nikoho jiného,“ řekl v pořadu Extra Host.

Sláva a vzpomínky na tanec

„Každý den jsem byl na obrazovce v době zpráv konkurenční televize, vidělo mě přes milion a půl lidí denně. Bylo to ohromně úspěšný. Lidé mě doteď furt zdraví na ulici. Dívali se na to jako děti s matkami, tak vzpomínají,“ dodal herec.

Jak negativně vzpomíná na účast v taneční soutěži Bailando? Proč by odmítl StarDance? Proč se tenhle sympaťák s řadou fanynek cítí bídně fyzicky?

Walt Disney uznával jeho tatínka

Co má společného s loutkami a proč je kvůli nim šťastný za volno během pandemie? Jak vzpomíná na seriál Broučci, který také do jeho života patří? Proč chtěl slovutný Walt Disney přetáhnout jeho tatínka do USA?

Jak se stalo, že se současnou partnerkou tenhle milovník dívek a žen vydržel už šest let? Co mu na začátku vztahu „zakázala“? Jak se dostal k focení nahotinek? A jaký jiný zajímavý nový projekt chystá? A jak se podle tohoto dabingového režiséra namlouvají erotické scény?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Zdeněk Podhůrský otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku, které se natáčelo v prostorách WoodHouse Lounge Generálním partnerem pořadu je výstava iMucha, která v Obecním domě probíhá od 21. srpna.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 20. září 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy