Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host z karantény: Taťána Makarenko by nejradši vyrazila na dovolenou k moři

+ Dalších 7 fotografií
Dalším Extra Hostem z karantény je modelka Taťána Makarenko (30). V našem pořadu prozradila, co má v plánu hned, jak skončí karanténa, a co dělá, když se nudí. Zároveň měla čas se vrátit k nedořešeným záležitostem a má víc času na to, co zanedbávala. Pro diváky má dokonce radu...

Modelka Taťána Makarenko se už velmi těší, až se podívá někam ven. "První po karanténě, co bych ráda udělala, je, že půjdu někam ven. Možná do zahraničí. Nějaký výlet nebo cesta do zahraničí, kde si budu moci užít dovolenou, klid, moře, pohodu, opalování, nějaký ten drink a kdy budu moci být naprosto free (volná)," prozradila Taťána.

Hektické dny

"Každý z nás by se měl umět uvolnit, ať už cvičením, či tancováním. Zapnout si hudbu do sluchátek nebo bedýnky a jen tak se vybouřit a vypnout. To mi docela pomáhá, zkuste to taky," radí Makarenko divákům.

Prozradila, že teď má na věci mnohem více času. "Můj den vypadal tak, že jsem se vzbudila a od ráda jsem nestíhala. Nasekané aktivity hodinu za hodinou a stejně jsem na konci dne zjistila, že jsem nestihla vše, co jsem potřebovala," vysvětlila Taťána. "Měla jsem stále více práce, která nebyla odbavená," dodala s tím, že teď má opravdu více času a klidu.

Peníze z Instagramu

V karanténě si udělala čas na čtení knih a vyřizuje denně hromady e-mailů, na které nezbylo tolik času. "Trávím hodně času na e-mailu a Instagramu, protože je to jediná platforma, kde já či moje vítězky můžeme vydělávat peníze, které jsou dnes pro všechny důležité," popsala Makarenko.

Co podle Taťány nebude tak, jako to bylo dřív? Co doufá, že se změní? Jak se stravuje modelka Taťána? To vše se dozvíte ve videu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy