Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Extra host z karantény: Regina Řandová ze Slunečné čte knihy a šije roušky pro známé

+ Další fotografie
Koronavirus ovlivnil takřka celou planetu, v Česku platí omezení volného pohybu a lidé se nemají shromažďovat. To ovlivnilo i pořad Extra Host, kdy ve studiu zůstala moderátorka Eva Decastelo (41) a její hosté jsou v pohodlí domova. Co dělá v karanténě herečka Regina Řandová (52) a kolik toho plánuje přečíst?

Nový typ koronaviru omezil mnoho volnočasových aktivit, lidé nemohou chodit na večírky, popít do hospody, nemohou na film do kina nebo si prohlédnout oblíbený hrad. Kvůli zavedeným opatřením je zakázáno se shromažďovat, a tak většina lidí tráví čas převážně doma s rodinou.

Moderátorka Eva Decastelo v dnešním díle pořadu Extra Host vyzpovídala herečku ze Slunečné Reginu Řandovou. Herečka byla na svém pohodlném gauči, takže žádná rouška nebyla třeba.

Návrat do dětských let

Regina přiznala, že jako dítě sbírala známky. Řadu let neměla čas a teď se k tomu mohla konečně vrátit. "Teď je toho času spoustu. Tak jsem se na to vrhla, probírám se starými alby a hrozně mě to baví," uvedla ve videu. Herečka dodala, že se konečně dostala ke knihám, které dostala nebo již dlouho odkládá. Jaké tituly čte, se dozvíte v našem pořadu.

Roušky jsou stále potřeba

"Když náhodou začnu mít pocit, že se nudím, sednu ke stroji a začnu šít roušky. Pořád jsou potřeba. Stále se mě někdo ptá, sousedky, kamarádky, jestli nemám náhodou nějakou navíc. Vím, že to nedělám zbytečně," odpověděla Regina.

Herečka se svěřila, že ji cvičení doma nikdy nebavilo, což se nezměnilo ani v karanténě. "Snažím se alespoň trošku protahovat a rovnám si páteř. Uvelebím se v obýváku, pustím si film a pak si hovím," prozradila Řandová svůj trik na narovnání páteře. Podívejte se na další speciální vydání show Extra Host z karantény.

Související články

Další články