Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host z karantény: Markéta Galuszková ukázala lednici i to, jak doma zkouší cvičit

Extra Host z karantény: Markéta Galuszková ukázala lednici i to, jak doma zkouší cvičit
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 8 fotografií
rozhovor
Influencerka Markéta Galuszková (27) je nucená stejně jako ostatní lidé dodržovat povinnou karanténu a co nejvíce se zdržovat doma. Modelka a playmate se spojila s moderátorkou Evou Decastelo a prozradila, jak se jí v nucené domácí izolaci žije. Markéta nezahálí ani v karanténě a většinu času tráví pohybem. Dokonce ukázala i svou ledničku.

Fotomodelka a playmate Markéta Galuszková moderátorce Evě Decastelo (41) ukázala to, jak tráví poslední týdny v domácí karanténě. Kromě procházek s přítelem, které ji duševně osvobozují, také cvičí, zpívá a hlídá si zdravý jídelníček.

Zdraví lidí je přednější

Kromě ukázky zpěvu a své lednice se Markéta svěřila i s tím, jak jí pandemie koronaviru narušila běžný život. "Musela jsem přerušit veškerou aktivitu, kterou jsem měla naplánovanou... Měla jsem vyrazit do Los Angeles, kam jsem se strašně těšila jak na přátele, tak na focení, je to můj druhý domov, který ráda navštěvuji," prozradila fotomodelka, jak jí koronavirus překazil plány.

Blondýnka si ale zároveň uvědomuje, že zdraví lidí je to nejdůležitější, a ze své zahrady vyslala přání s tím, aby se situace co nejdříve vrátila zpátky do starých kolejí. "Hlavní je, aby už lidi neumírali a dostali se z toho," pronesla.

Hlídá si štíhlou linii

Kromě zpívání a procházek si Markéta s přítelem krátí čas také již zmíněným sportem. "Kolo, turistika, brusle, fitness," vyjmenovala aktivity, díky kterým se udržuje ve formě. To, jak cvičí ve svém domácím fitku, ukázala i ve videu. S pravidelným cvičením jde ruku v ruce i zdravý jídelníček, který se Markéta snaží dodržovat. "Asi jako 90 procent lidí jím ovoce, zeleninu, kuřecí maso nebo ryby," přecenila většinu národa.

Na další Markétiny aktivity v karanténě i živý zpěv se podívejte ve videu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy