Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Extra host z karantény: Jitka Boho ukázala i lednici. Přiznala, že nesmí chybět pivo

+ Dalších 6 fotografií
Extra host
Kvůli koronavirové pandemii se hodně věcí změnilo. Na nová pravidla museli reagovat také tvůrci pořadu Extra Host. Tentokrát ve studiu sedí pouze moderátorka Eva Decastelo a hosté odpovídají z pohodlí domova. Jak zvládá karanténu Jitka Boho? A proč v lednici nesmí chybět pivo?

Bohužel se nový typ koronaviru rozšířil i do České republiky, a proto musela vláda zavést speciální opatření, aby se šíření viru eliminovalo na minimum. Přísným pravidlům se musel přizpůsobit také oblíbený pořad Extra Host

Moderátorka Eva Decastelo v dnešním díle vyzpovídala zpěvačku Jitku Bohu Jitka na položené otázky odpovídala ze svého domova, takže nepotřebovala ani roušku.

Karanténa Jitky Boho

Jak nejčastěji tráví Jitka čas v karanténě "V karanténě si nejčastěji hrajeme nebo tvoříme. Když jsme na Vysočině, vydáme se s Rozárkou do lesa, protože tam je nejmenší pravděpodobnost, že někoho potkáme," řekla na úvod Jitka.

"Spoustě z nás změnila karanténa život v tom smyslu, že jsme si uvědomili, že není kam spěchat. Mnoho věcí, které jsme si mysleli, že nepočkají, tak najednou vidíme, že si toho času můžeme více užívat," pokračovala. "Samozřejmě mi chybí živý kontakt s lidmi," dodala.

Jitka také zmínila, že se v karanténě rozhodně nenudí. Přiznala, že neumí odpočívat, vždycky si nějakou aktivitu najde. Buď uklízí, nebo se věnuje osobnímu rozvoji a především pak Rozárce.

Na co se Jitka nejvíce těší až karanténa skončí? "Budu jezdit na výlety. Chybí mi jezdit na hrady, zámky a také postrádám parky. Těším se na vystoupení a na práci," odpověděla.

Karanténa zdravě

Zpěvačka se zaměřuje spíše na zdravou stravu, ale jak sama přiznala, občas zhřeší. "Snažím se jíst zdravě. Občas si ale dopřeji čokoládu. Jím bezlepkově a z 99 % bez masa. Přiznám se, že občas mi to ujede, takže nejsem stoprocentní vegetarián," prozradila. Také na kameru ukázala, co ukrývá v lednici. Prý kvůli zažívání nezapomíná ani na pivo.

Nevyhýbá se ani fyzickým aktivitám. Krom toho, že se začala v karanténě otužovat, také pravidelně cvičí. "Cvičím klasicky dřepy a pak dělám výpady. Posiluji úplně celé tělo," vysvětlila.

Nejvtipnější zkušenost z natáčení

Jitka Boho se pochlubila s nejvtipnějším zážitkem z natáčení. "Jednou jsem z natáčení utekla. Víc se k tomu vyjadřoval nebudu. Teď mi to přijde vtipné, ale v tu chvíli to tak nebylo," svěřila se. Podívejte se na speciální vydání naší show.

Související články

Další články