Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host z karantény: Bára Jánová ze Slunečné se nenudí, s přítelem se rozvíjejí

+ Další 2 fotografie
Další díl pořadu Extra Host s Evou Decastelo probíhá opět z karantény. Dnešním hostem je Bára Jánová (30), kterou mohou diváci znát například ze seriálu Slunečná. Prozradila, jak v karanténě tráví čas, jak se cítí a na čem s přítelem pracují. Co dalšího nám řekla hvězda ze Slunečné?

Omezení, která vláda kvůli pandemii koronaviru nařídila, se pomalu rozvolňují a brzy se budeme moci těšit na Evu Decastelo s jejími hosty v obvyklém prostředí. Díl, kde je hostem herečka Bára Jánová, je však stále točen z karantény. Jak s ní bojuje Sylva Popelková ze seriálu Slunečná

Prostor k seberozvoji

Barča prozradila, jak tráví čas. "Nejčastěji v karanténě asi vařím, jím a naučila jsem se hrát Call of Duty Mobile, což mě hrozně baví. Když to jde, snažíme se s přítelem jít aspoň na procházku nebo na nějaký malý výlet do lesa, do přírody, kde nejsou lidi," usmívala se herečka. V karanténě se prý rozhodně nenudí.

"Dostala jsem čas navíc," odpověděla Bára na to, jak jí karanténa mění život. "Čas pro sebe, čas na seberozvoj. Ze začátku karantény jsem si řekla, že z ní chci vyjít jako silnější člověk, než jsem do ní vstupovala," prozradila Bára s tím, že se snaží na tom společně pracovat s přítelem.

Krušné chvíle a odpočinek

"Samozřejmě jsme na sebe ze začátku vyvíjeli tlak, abychom byli produktivní a něco dělali," doplnila Bára, že to nebyly jen světlé chvilky. "Zjistili jsme, že ten stres a strach o blízké nás tak převýšil a přetížil, že jsme dost spali a tím, že jsme odpočívali, nám vznikl prostor k tomu seberozvoji," podotkla herečka.

Co vtipného se stalo na natáčení Slunečné? Jak se změnil její jídelníček od doby, co je vegetariánka? Jak Bára cvičí? Na co se nejvíc těší, až skončí karanténa? Podívejte se na jeden z posledních karanténních dílů pořadu Extra Host

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy