Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Extra Host Vojta Drahokoupil: Pět let dennodenního bití a nenávist za prozrazení šikany

+ Dalších 8 fotografií
ROZHOVOR
Vojta Drahokoupil (24), kterého většina čtenářů bude znát hlavně díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas, neměl rozhodně vůbec idylické dětství. Pět roků prý téměř každý den zažíval bití od party kluků, nic mu ale nepomohlo se šikany zbavit. A když o svém nepříjemném zážitku z dospívání veřejně zavzpomínal, dočkal se jen hněvu maloměsta. Podívejte se ve videu na rozhovor s talentovaným zpěvákem pro pořad Extra Host.

Týrání

„Když jsem vytáhl tenhle šuplík a začal jsem o tom mluvit veřejně, rozjela se vlna nenávisti. Když jsem se do města vrátil, pokřikovali na mě, ať jdu zpátky do Prahy. Toužim sama o sobě je hezké město, jsou tam samozřejmě i hodní lidé, já tam ale zažil situace, kdy si na mě každý den počkala partička šesti romských spoluobčanů a dostával jsem výprask,“ řekl nám Vojta Drahokoupil (24).

„Už jsem to bral jako rutinu, bylo to každý večer, připadalo mi to jako namazat si chleba máslem. Nedalo se to řešit, pomohlo až to, že jsem se v sedmnácti odstěhoval,“ prozradil mladík, kterého prý šikana posílila a od té doby nenávidí násilí.

Láska

Vyjádřil se také ke své staronové přítelkyni.

„Je to můj andílek a jsme zase spolu. Dali jsme si roční pauzu. Ani to jako pauzu neberu, za ten rok jsme se viděli minimálně jednou za měsíc. Jsme tedy spolu už dva a půl roku a je to boží,“ pochlubil se obnovením vztahu ke krásné České Miss Earth 2016 Kristýně Kubíčkové, s kterou už prý pomalu plánuje rodinu.

V čem mu jeho drahá polovička mluví do image? Jak bojuje s poměrně vážnou formou hypochondrie? Jak zásadně v poslední době překopal svůj život? Jak bojoval se stalkerkou a co říká na svou roli ve filmu Andílci za školou, jejichž premiéra byla po natáčení rozhovoru přesunuta na neurčito?

Psychika

Jaké problémy si v opilosti způsobil špatným chováním ke svým blízkým? Které psychické potíže přivodil sám sobě? Kdy mu ze sebe bylo zle? Jak vzpomíná na Tvář a proč ji má spojenou se smrtí? Jak bylo těžké vykonávání tělesných potřeb v ženském kostýmu Proč ho napoprvé do soutěže nevzali a jak ho to ranilo, i když mu to nakonec pomohlo? Proč nemá rád sociální sítě a čím si rozezlil spoustu známých?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Vojta Drahokoupil otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) na začátku článku ve videu, které se natáčelo v prostorách baru Bar and Books, Mánesova

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 15. března 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články