Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Extra Host Václav Vydra: Viktor Preiss na mě napsal stížnost kvůli zápachu

+ Další 3 fotografie
Herec s plachým úsměvem a laskavýma očima Václav Vydra (64) je známý především jako Pepa Novák z Kameňáku nebo hlas z Prostřena!, jiní ho ale zase znají kvůli něčemu jinému a existují i ti, kteří ho kvůli tomu proklínají. Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host.

Nevůně

Václav Vydra se opravdu nezastaví. Hraje ve dvanácti představeních najednou, k tomu má statek, na němž se stará o své koně. Ty miluje tak, že kvůli nim se do divadla občas nestihne převléct a osprchovat. Podle toho pak taky voní.

Viktor Preiss je precizní ve všem. Já jsem trošku rozevlátý, takže ho někdy štvalo, když jsem chodil na představení na poslední chvíli nebo když mi zazvonil telefon na zkoušce. Viktor třeba dával do zápisu, že to v divadle smrdí, že Hádek, který měl koně na stejném místě jako já a jezdili jsme na přestavení spolu, s Vydrou chodí smradlaví,“ řekl nám Václav Vydra s tím, že od kolegy šlo samozřejmě jen o přátelský šťuchanec.

Pomsta od Preisse

„Když jedu od koní do divadla, jsem prostě lehce voňavej. Snažím se přetlouct vším možným, ale nejde to. Tu vůni mám ale rád. Snad to moc lidem nevadí,“ doufá sympaťák, který sice často hraje neurotiky, ale v reálu je kliďas s mírumilovnou povahou.

Kdo je na něj nacuclý jak pijavice? Jak se dostal ke koním? Proč se k nim chová tak, že mnozí nechápavě kroutí hlavou? Jak to vypadá, když ho šest koní vezme na procházku? Jak mu Preiss v mnohem větším vrátil kanadský žertík s koňskými koblihami?

Prostřeno! nesleduje

Kvůli čemu se Václav Vydra stal třídním nepřítelem? V čem nejvíc obdivuje manželku Janu Bouškovou Jak funguje namlouvání Prostřena! Kolik toho s Janou říkají podle scénáře a co z vlastní hlavy? Jak je možné, že pořad skoro nikdy neviděl? Jak láskyplně vzpomíná na maminku Danu Medřickou, která by letos oslavila sto let? A kdo věčně narušoval natáčení rozhovoru?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Václav Vydra otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku, které se natáčelo v pražském Advivum Wine Baru Děkujeme za zapůjčení prostor i za dárky pro hosta.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 5. dubna 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy