Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Extra Host v karanténě: Tereza Mašková prozradila, na co se nejvíce těší po skončení

+ Další 3 fotografie
Extra Host
V dalším díle pořadu Extra Host v karanténě vyzpovídala moderátorka Eva Decastelo (41) talentovanou Terezu Maškovou (24). Zpěvačka prozradila, jak tráví veškerý čas v karanténě a na co se nejvíce těší, až tyhle těžké časy skončí.

Protože v České republice platí speciální opatření, aby se zamezilo šíření nového typu koronaviru, náš pravidelný pořad se tomu musel přizpůsobit. Extra Host v karanténě nadále moderuje Eva Decastelo, nicméně pokládá otázky ze studia, zatímco hosté odpovídají z pohodlí domova. Eva tentokrát vyzpovídala zpěvačku Terezu Maškovou Co všechno prozradila?

Co Tereza celé dny dělá?

Evu samozřejmě zajímalo, jak Tereza tráví veškerý čas v karanténě. "Začala jsem číst knížky. Začala jsem péct a také vařit. V životě jsem neuklízela tolik co teď. Samozřejmě také dokončuji písničky ve studiu, což od člověka odežene alespoň ty negativní myšlenky. Snažím se pořád něco vymýšlet," řekla na úvod Tereza.

Mašková se neustále snaží nějak zabavit, aby se moc nenudila. "Vždycky, když na mě přijde stav nudění, tak se snažím zabavit. Třeba čtu knížky. Snažím se nespadnout do té bubliny, co kolem nás je," vysvětlila.

Udržuje se v kondici

I v karanténě se Tereza snaží udržovat v dobré kondici. Pravidelně cvičí a jak skvěle jí to jde, se můžete podívat ve videu. Krom toho má na jídelníčku téměř samé zdravé věci. Čím se Tereza po dobu karantény stravuje?

"Jsem velice vybíravý člověk. Co mi zachutná, jím pořád dokola. Ráno jsou to třeba vločky nebo jogurt s ovocem. K obědu jím brambory, zeleninu či tofu. K večeři si pak dám vajíčka nebo nějaký salát. Občas si dám i něco nezdravého, jako například smažený sýr," popsala mladá a talentovaná zpěvačka.

Na co se nejvíc těší?

Až skončí karanténa, Tereza má jasný plán, co bude dělat. Na prvním místě je rodina. "Určitě půjdu navštívit svoji rodinu. Strašně moc se na ně těším. Žijí na Slovensku, takže ten kontakt není možný. Samozřejmě se těším i na koncerty. Těším se, až si budu jen tak moci sednout na kávu s kamarády a pokecat," prozradila Tereza.

No a jak Tereze karanténa změnila život? "Měli jsme s kapelou naplánováno, jak změníme program. Takže jsme se těšili na zkoušky. Přibývaly nám koncerty a bohužel to všechno padlo. I plánovaná deska se pozastavila. Každopádně neusneme na vavřínech, takže pořád pracujeme. Doufám, že se všechno vrátí do starých kolejí," pověděla na závěr.

Související články

Další články