Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host v karanténě: Iva Kubelková vnímá situaci naprosto odlišně než jiní

+ Další 4 fotografie
Další díl pořadu Extra Host je opět v karanténě. Tentokrát moderátorka Eva Decastelo (41) vyzpovídala Ivu Kubelkovou (42). Jak se zdá, Iva zvládá karanténu s nadhledem a vůbec ji netrápí, že teď svůj veškerý čas tráví doma. Co dalšího Kubelková prozradila?

V dalším díle Extra Host v karanténě se představila modelka a moderátorka Iva Kubelková Co všechno na sebe Iva moderátorce Evě Decastelo prozradila?

Karanténa Kubelkové

Evu zajímalo, jak Iva tráví svůj veškerý čas v karanténě. "Nejčastěji se samozřejmě věnuji dětem. Děláme věci do školy. Se starší dcerou, které je už patnáct let, se připravujeme na přijímačky na střední. Pak hodně času všichni trávíme na dvoře, kde jsme se vrhli do čištění. Za patnáct let, co tady žijeme, ten dvůr nebyl takhle čistý. Dceři jsem vyměnila telefon za štětku a natírala s námi dům či vrata od garáže. Docela ji to bavilo, až jsem byla překvapená," prozradila na úvod Kubelková.

Iva vnímá karanténu zřejmě úplně jinak než většina lidí. "Nevím, jestli mi karanténa změnila život. Celý život se řídím tím, že co se v životě člověku stane, se stát mělo. Tak k tomu přistupuji. Pokud člověk věří, že všechno má svůj důvod, tak neupadá do skepse," vysvětlila krásná Iva.

Eva se dále zeptala, na co se Iva nejvíce těší, až karanténa skončí. Odpověď Kubelkové se vcelku liší od představ a plánů těch, kteří se nemohou dočkat, až celá situace pomine. "Až skončí karanténa, budu se řídit selským rozumem. Budu se snažit děti i sebe vysílat do menších kolektivů. Zatím se nikam nevrhám. Nemám pocit, že mě doma někdo zamkl a že až mi odemkne, že někam poběžím," popisovala Kubelková.

Vlastně jediné, v čem karanténa Ivu omezila, je její profese. "V praktických a profesních věcech se mi život ale změnil. Zrušila se mi spousta moderování a také to zasáhlo do vydání mé desky. Chtěla jsem natočit videoklip, což teď také není úplně možné," vylíčila.

Pak Iva popsala, jak se vypořádává s nudou. "Vlastně vůbec nevím, jak to vypadá, když se nudím. Nudu využívám jako relaxaci, vytvořím z ní odpočinek," řekla Iva. Eva se také zeptala, jak to má modelka s žertováním. Holduje vtipům? "Přiznám se, že vtipy moc nemusím. Neumím je vyprávět, takže vtip ze mě nejspíš nikdy nikdo nedostane," svěřila se Iva.

Dobrá kondice i v karanténě

Decastelo se Ivy dotázala, jak se v karanténě stravuje. "Už dlouhá léta jsem vegetariánka. Ne tedy úplně ortodoxní a občas jím ryby či mořské plody. Mám ráda omáčky, jako je třeba koprovka či svíčková, samozřejmě bez masa. Jídlo mám ráda hodně. Miluji vyladěné sladké. Dezert musí být vyvážený a kvalitně udělaný," pověděla Kubelková.

Vzhledem ke skvělé postavě Kubelkové nikoho asi nepřekvapí, že Iva pravidelně cvičí. "Doma jsme si udělali takzvaný kruháč. Máme tam rotoped, šlapadlo, činky, bosu a podložky," řekla s tím, že má jeden speciální cvik, kterému se věnuje každý den a vy se na něj můžete podívat ve videu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy