Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Tereza Fajksová: Porod jsem vyvolávala baterkou. Zažila jsem psychický teror

Extra Host Tereza Fajksová: Porod jsem vyvolávala baterkou. Zažila jsem psychický teror
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
EXTRA HOST

Vítězka soutěže Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (30) o sobě sice tvrdí, že má IQ 35, před naší kamerou ale ukázala inteligenci i srandy kopec. A to přesto, že se mluvilo i o velmi vážných tématech týkajících se jejího porodu. Podívejte se na rozhovor pro pořad Extra Host ve videu.

Tereza se před půl rokem stala maminkou, na svět přivedla nádhernou dceru Lilien. Proto si s ní moderátorka Eva Decastelo logicky povídala hlavně o události, která jí navždy změnila život. Ale nejen o ní.

„V těhotenství jsem zažila všechno, co jen si jde představit. Hormony mnou lomcovaly ve velkém, rozbrečelo mě i to, když mi partner oznámil, že jde do práce. A první tři měsíce po porodu byly psychózní. Neusmívala jsem se, prvních čtrnáct dní jsem měla opravdu depky. Mělo by se o tom mluvit. Jak mě šmikli, podle mě se mi nenastartoval oxytocin. V porodnici jsem nespala, musela jsem si vzít prášky. Psychika úplně na hadry. Až po čtrnácti dnech se to zlepšilo, ale první tři měsíce to bylo tak, že jsem malou nakrmila, byla jsem ráda, že ji mám, ale zlepšovalo se to až postupně,“ řekla nám Tereza Fajksová

Poměrně zvláštní bylo, jak chtěla porod holčičky vyvolat.

Světlo na cestu

„Den před termínem jsem jí dávala šanci, aby šla sama, ale nešlo to. Neotočila se. Cvičila jsem kočičky, dělala stojky, svítila tam baterkou, abych jí ukázala cestu tam dolů, všechno, ale marně. Jak idiot jsem svítila a říkala: ‚Běž za světlem!‘ A ona nešla,“ pronesla s humorem sobě vlastním krásná rodačka z Ivančic.

Jak se vlastně z profesionální sportovkyně stalo ramínko na šaty? Co si koupila za výhru v Miss Earth? Co jí maminka dodnes zakazuje a proč jí i finále světové soutěže dodnes vyčítá? Kdy se bude muset její vyčerpaný partner smířit s tím, že budou mít další dítě?

Na všechny otázky Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát, odpovídá ve videu nahoře jedna z nejkrásnějších žen Česka.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 19. prosince 2019.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy