Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Host Sylva ze Slunečné: Bára Jánová se neměla ráda, toužila po vykrmovacím táboře

+ Dalších 11 fotografií
Herečka Bára Jánová (31), „ta zlá sestra ze Slunečné“, se stala u diváků oblíbenou postavou úspěšného primáckého seriálu. Jak se vůbec k herectví dostala? Jak ji ovlivnil expřítel Jiří Mádl nebo kamarád Filip Blažek? Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host, v němž ukazuje i to, jak skvěle vypadá i s minimem líčení.

Bára Jánová se učí mít se ráda

Bára Jánová je nyní hodně sledovanou herečkou, diváky zaujala rolí mrchy a ukázala, že má výborný talent. Byly ale doby, kdy si absolutně nevěřila a sebeláska pro ni bylo sprosté slovo.

„Hodně dlouho jsem si k sobě hledala cestu, hledala jsem, co vlastně chci, jak se dobře cítit ve svém těle. To způsobilo, že na sobě pracuju, protože když člověk není spokojený, cítí v sobě neustále určité pnutí a já ho cítit nechtěla. Po malých krůčcích jsem se dostávala k tomu, že jsem se začala mít ráda. Ještě mám období, kdy to klesá, ale dostávám se dál a dál,“ řekla nám Bára Jánová.

Ve Slunečné prolomila blok

„Nejradši mám na sobě odvahu zkoušet různé věci,“ dodala pak.

V čem si díky seriálu Slunečná prolomila blok? Z jakého překvapivého zaměstnání odešla, aby se stala jednou z hlavních hvězd nejpopulárnějšího seriálu současnosti? Čeho se přijmutím nabídky nejvíc bála? Koho by ve Slunečné sama chtěla hrát, kdyby si mohla vybrat? Kdo je podle ní nejhezčím hereckým kolegou na place?

Jak se jí hrála role „fantastický blbky“ v Ohnivym kuřeti?

Vykrmovací tábor

Proč v dětství trpěla a chtěla jet na vykrmovací tábor? Jak se stala velitelkou mažoretek? Co dojemného prozradila o lásce? Jak se dostala k psaní fantasy knížky a k tvorbě komiksu?

Kdy si zamilovala herectví? Jaké vztahy má s expartnerem Jiřím Mádlem, který ji, původním povoláním úřednici v centru sociálních služeb, dokopal k tomu, aby šla za svým hereckým snem? V čem bývalého přítele chválí?

Jak se dostala k veganství? Proč ji nikdy nikdo nedonutí k plastice prsou?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Bára Jánová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku, jehož generálním partnerem je výstava iMucha, která v Obecním domě probíhá od 21. srpna.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 27. září 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články