Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Sharlota (23) o dvouletém boji s vyhořením: Sáhla jsem si na dno, přestala jsem si věřit

+ Dalších 12 fotografií
Aktuálně nejznámější česká rapperka Sharlota (23) má za sebou náročné období nejen v práci, ale i v soukromí. Hrozilo, že když se s ním nesrovná, definitivně bychom přišli o jednu hodně talentovanou dívku. Co ji zachránilo?

Sharlota a její krize

Rapperka, zpěvačka, moderátorka pořadu The Voice, influencerka a módní ikona nejen mladých slečen je pro někoho čerstvým zjevením na hudební scéně, s úspěchem se na ní ale pohybuje přes osm let.

Největší krizi dívka, která v civilu používá jméno Šarlota Eva Tabita Frantinová, zažila po vydání svého nejznámějšího videoklipu Marketing, pak už přišlo nejhorší období její kariéry.

Dva roky problémů

„Poprvé v životě přišlo moje reálné umělecké vyhoření. Zasekla jsem se. Do té doby jsem byla pracovitá a stále jsem měla do čeho píchnout. Tohle bylo moje první pomyslné dno. Nevěděla jsem, co budu dělat dál. Byla jsem ztracená vůči sobě, vůči práci, vůči tomu, co bych chtěla dělat do budoucna. Trvalo mi to dva roky, než jsem se z toho dostala,“ řekla nám Sharlota

„Byl první leden 2020, přišel rok Krysy, což je můj rok, a mně najednou přišlo, že se mi vlila do žil úplně nová krev. Možná jsem potřebovala pauzu a zkusit si životní období, kdy jsem se necítila dobře, kdy jsem říkala, že se mi nedaří a jestli se z toho vůbec vyhrabu,“ prohlašuje otevřeně.

Záchrana

„Nebyla jsem schopná si k práci sednout a dát do toho myšlenky a lásku. Připadalo mi, že svět je hrozně rychlý, že já nejsem dostatečně rychlá a dobrá, že jsem pozadu. Potřebovala jsem klid, abych se vrátila sama k sobě,“ přiznala v pořadu Extra Host.

Musela si zkrátka přiznat, že nemá cenu neustále dokola se s někým porovnávat a že musí být sama sebou. Hned v květnu jí pak vyšla nová deska, v které má tolik songů, až jimi cédéčko pomyslně přetéká.

Odklon od náboženství

Co má společného se svatými? Proč se vykašlala na hodiny náboženství a jak to vzali její rodiče, kteří byli rádi, že na ně chodí? Jak jí předsudky cizích lidí vůči její matce pomohly v její vlastní kariéře?

Proč ji řada kolegů nemůže a co na ní lidem nejvíc vadí? Kde si pořizuje extravagantní oblečení, kterým je proslavená? Jakou hodně specifickou školu studovala?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Sharlota otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku. Jeho generálním partnerem je výstava iMucha, která v Obecním domě probíhá od 21. srpna.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 6. září 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy